logo_1-1

Українське фармацевтичне підприємство «Фарма Старт», яке з жовтня 2015 року входить у швейцарську групу компаній ACINO, займається розробкою та виробництвом високоякісних генериків.

ACINO в Україні об’єднує майже 700 висококваліфікованих співробітників для забезпечення усього циклу створення лікарських засобів: від розробки, виробництва і реєстрації до поставок, маркетингу та продажів.

Саме локальне виробництво дозволяє поєднати швейцарські стандарти якості та українську ціну з метою забезпечення пацієнтів лікарськими засобами, що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології та терапії.

ACINO в Україні прагне, аби кожен фахівець охорони здоров’я і пацієнт, які використовують препарати компанії, були впевнені у їх високій якості, ефективності та доступності.

Cоціальна відповідальність компанії

Регіон_Ukr

Прес-реліз

Інформація на сайті компанії

ACINO в Україні – соціально відповідальна компанія, яка спрямовує свої зусилля на розвиток вітчизняної медичної науки та на вирішення соціальних питань.
ACINO в Україні підтримує вітчизняні лікувально-профілактичні заклади та благодійні проекти, спрямовані на поліпшення якості життя нації. Це – тисячі пацієнтів, які не мають причин хвилюватись через нестачу лікарських засобів у більше сотні українських лікарень різних напрямів.
Компанія виступає партнером багатьох конференцій та спеціалізованих заходів фармацевтичної галузі України, організовує численні освітні програми для лікарів та соціальні програми для пацієнтів, створюючи здорову екосистему для розбудови сфери охорони здоров’я України.
Компанія активна і у соціально-громадській сфері, долучаючись до ряду проектів благодійних фондів та спортивних товариств, а також беручи участь колективом у благодійних акціях, у тому числі у “Пробіг під каштанами 2017”.

Сертифікат-Фарма-старт-1111

Компанія надала фінансування на суму 2 218 610 грн. ($86,224.6)

2016 – 2017

Документи

Багато з нас остерігаються лікарів, проте питання в тому, чи саме лікарів ми боїмося, або ж діагнозу та подальшого затяжного та дорогого лікування? Частіше саме останній пункт змушує нас усе далі відкладати візит до лікарні, що однозначно не покращує наше самопочуття.

Фарма Старт береться вирішувати цю проблему, забезпечуючи васними препаратами півтори сотні лікарень по всій Україні: від Львова до Донецької області, а також сприяючи закупівлею обладнання якісній роботі медичних працівників. Дитячі лікарні, кардіологічні та психоневрологічні заклади, інститути НАМНУ – Фарма Старт підтримує здоров’я пацієнтів із найрізноманітнішими проблемами.

Фарма-старт-на-сайт

Документи

Жодна наука, жодна наукова асоціація чи організація не може існувати виключно за рахунок держави, і саме тому надзвичайно важливе сприяння небайдужих осіб, організацій, фондів.

ТОВ “Фарма Старт” не відділяє свою професійну діяльність від розвитку медичної науки України, реалізуючи свою соціальну відповідальність у підтримці Товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, ГО “Армед”, Асоціацію лікарів Поділля та Асоціацію сімейних лікарів Тернопільської області.  Кошти спрямовуються як на діяльність організацій, так і на проведення конкретних засідань та конференцій для спеціалістів.

Фарма-старт-на-сайт-2

Документи

ТОВ “Фарма Старт” сприяє вирішенню соціальних проблем українських громад, направляючи власні внески у ряд благодійних фондів: “Благодар Органік”, “Материнства і Сім’ї” та Міжнародний фонд допомоги хворим з наслідками травм та захворювань.

Також компанія опікується ще одною важливою складовою здоров’я – спортом, фінансово підтримуючи Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України.

Фарма-старт-на-сайт-3