ФОТОКОНКУРС ЦЕНТРУ КСВ «БІЗНЕС, ЩО ЗМІНЮЄ КРАЇНУ»

posted in: Блог | 0

11.04.2016, Київ – Центр «Розвиток КСВ» вдруге запрошує компанії  подавати фотографії в рамках Фотоконкурсу «Бізнес, що змінює країну».

Компанії України сьогодні роблять дуже багато для того, щоб наша країна змінювалась в таких питаннях, як: боротьба з корупцією, захист довкілля і розвиток громад. Співробітники стають волонтерами і залучають свої компанії до найпотужніших проектів. Центр КСВ хоче, щоб таких компаній стало ще більше. Марина Саприкіна, директор Центру «Розвиток КСВ», зазначає: «Ми хотіли, щоб соціально відповідальний бізнес надихнув інші компанії, демонструючи, як маленькі кроки можуть мати великий вплив і змінювати країну».

Мета Фотоконкурсу – продемонструвати проекти корпоративної соціальної відповідальності компаній через фото і надихнути інші компанії.

Запрошуємо компанії подати фотографії, що найбільше відображають один з проектів компанії з корпоративної соціальної відповідальності. Фотографія має бути розміром 40 х 50 см високої якості. Додатком до фотографії має стати реєстраційна форма (надіслана онлайн).13151576_1076149399121509_2422694932401207598_n

Журі Конкурсу – провідні фотографи, представники бізнес-асоціацій, державних і донорських структур, ЗМІ. Кращі роботи будуть представлені на фотовиставці, що буде відкрита 9 червня 2016 року.  Обрані фото будуть також представлені на дискусіях з корпоративної соціальної відповідальності в 5 регіонах України.

Контакти:

  • Прийом робіт: з 15 квітня до 16  травня 2016 року. Благодійний внесок за реєстрацію – 400 грн (для компаній – не членів Центру «Розвиток КСВ»). Роботи потрібно відправляти на адресу: 02660,Київ, пр-т Ю. Гагаріна,23, оф.814
  • Питання: (044) 292 02 48, Центр «Розвиток КСВ»
  • Реєстраційна форма (до 13 травня 2016): ld@csr-ukraine.org

ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Продемонструйте, як Ваша компанія змінює країну!

Про фотовиставку «Бізнес, що змінює країну»:

Перша фотовиставка була проведена у 2015 році в рамках проекту «Соціальна відповідальність державних агенцій», що виконувався Центром КСВ за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Вперше в Україні компанії спробували донести свою роль в розвитку країни через фотографії, демонструючи що ще позитивного вони роблять, окрім сплати податків. Серед компаній-учасників були: PwC, Артеріум, Астеліт, ДТЕК, Amway, Platinum Bank, Енергоатом, Shell, Мелексіс Україна, Такеда, Тетра Пак, EY, Укрсиббанк, Оболонь та інших. Роботи фотовиставки були представлені у Києві, Харкові і Львові, Одесі та Дніпропетровську. Переможцями стали: фото «Небайдужість у крові» (компанія 1+1), фото «День донора» (компанія Shell), Зробити робота власноруч – це круто (компанія «Мелексіс Україна» проект «Подаруй дитині свято науки»)

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page