“ІнтерХім”: ми не можемо відмовити в допомозі потребуючим

posted in: Прес-центр | 0

Олена Олександрівна Овдєєнко, заступник генерального директора з загальних питань, вважає, що соціальна відповідальність – це не лише допомога грошима, але й можливість надавати безкоштовні послуги чи продукцію тим, хто її потребує. Детальніше про своє розуміння соціальної відповідальності нижче і розказала Прес-центру ГО “Знак Соціальної Відповідальності” Олена Олександрівна

v

В чому полягає соціальна відповідальність «ІнтерХім» в Україні?

Найцінніше в житті людини – це її здоров’я. Оскільки наша компанія є виробником лікарських засобів, ми якраз і беремо безпосередню участь у збереженні здоров’я людей.

Почну з того, що з 2014 року «ІнтерХім» допомагає лікарським закладам, які надають медичну допомогу бійцям АТО, а також тимчасово переселеним громадянам. Тільки протягом 2014-2015 років було надано благодійну допомогу на загальну суму понад 15,5 млн. грн.

Також піклуємось про майбутнє країни тим, що надаємо спонсорську допомогу хімічному факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Компанія є засновником спеціальних стипендій для молодих вчених, талановитих студентів-хіміків, ветеранів науки.

Можу сказати, що основні пріоритети і цінності компанії – це люди, освітня і культурна основа, законність і згуртованість.

Визначивши зазначені пріоритети соціальної відповідальності компанії, розкажіть, будь ласка, що саме було здійснено за 2016 рік? Яких результатів досягнуто?

Зазвичай, ми не плануємо свою благодійну діяльність, тому що просто не можемо відмовити в допомозі потребуючим. Проте є заклади та організації, які стали «підшефними» для нашої компанії. Серед них – Геріатричний будинок милосердя Святого цілителя Пантелеймона, Дитячий будинок №9, Будинок Милосердя територіального центру соціального обслуговування Татарбунарської райдержадміністрації, Будинок дитини при Чорноморській виправній колонії №74, Благодійний фонд «Підтримки та розвитку дитячого та жіночого баскетболу в Одесі» ім. І.Я. Кесельмана.

Окрім фінансової допомоги ми завжди готові надати медикаментозну допомогу лікувально-профілактичним закладам та благодійним фондам країни. Тільки в 2016 році «ІнтерХім» передав в благодійних цілях препарати власного виробництва на загальну суму більш ніж 350 тисяч гривень.

Напрямком, який ми хотіли би відмітити особливим чином, є допомога невиліковно хворим пацієнтам. Наразі в нашій країні з цим складно. Ми стали першою вітчизняною компанією, яка почала випускати морфін в таблетованій формі, що дозволяє значною мірою покращити становище невиліковно хворих пацієнтів в останні місяці їх життя.

На ваш погляд, які переваги у компанії, які отримала ЗСВ перед споживачем на відміну від компанії, яка не має Знаку?

Звання соціально відповідальної компанії почесне для нас, адже піклування про людей – це першочергова ціль для “ІнтерХім”. Відповідальність за життя та здоров`я інших лежить в основі нашої діяльності і ми, не вагаючись, застосовуємо ті ж самі підходи чесності, якості та небайдужості в благодійній діяльності. Ми маємо надію на те, що й інші компанії будуть дотримуватися прикладу соціальної відповідальності як по відношенню до своїх працівників, так і до решти соціуму.

Які дії можуть закріпити соціальну відповідальність в нашому суспільстві?

Насамперед, соціальну відповідальність кожен має прийняти особисто для себе. Якщо допомога нужденним стане нормою для кожної окремої людини, то і більша кількість компаній почне надавати благодійну допомогу тим чи іншим чином. Головним, на наш погляд, є те, що як юридична особа та велика суспільна одиниця, ми маємо більше можливостей для допомоги, ніж окрема людина, тому було б неправильно відмовляти, коли по неї звертаються.

Слід не забувати, що допомогти можна не лише грошима, будь-яка компанія може надавати безкоштовні послуги, або безоплатно передавати свою продукцію в ті місця, де вона потрібна.

“>

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page