Компанія ІнтерХім отримала Знак Соціальної Відповідальності

posted in: Прес-центр | 0

^A013922AF7378657B1EA7BDCA6E6AF0C75A89BA3913470CAC3^pimgpsh_fullsize_distrФармацевтична компанія ІнтерХім на протязі багатьох років подає якісний приклад соціальної відповідальності, приклад власної суб’єктності в соціальному полі України. Коли компанія бачить що необхідна допомога і вона може її надати, може змінити щось на краще в цьому світі – вона її надає.

Саме так було з питанням ліків для дітей, хворих на гемофілію(порушення  згортання крові). Компанія «ІнтерХім», бачучи що наразі ліків для дітей в області немає, передала Одеській обласній дитячій клінічній лікарні партію препарату «Октанат», який забезпечує профілактику кровотечі та дозволяє дітям вести більш повноцінне життя.

«Це не перша наша ініціатива. Ми робимо це постійно, але я вирішив зробити це публічно, для того, щоб донести важливість і необхідність таких дій сьогодні. Коли ми почали це обговорювати з колегами з бізнесу, то багато хто погодився нам допомогти» – прокоментував цю подію генеральний директор компанії Анатолій Редер.

Для ІнтерХіму це дійсно далеко не перша ініціатива. Компанія активно реалізує стратегію сталого розвитку, дбаючи і про дітей(наприклад Дитячому будинку №9 в Одесі чи Будинку дитини при ЧИК-74), і про старше покоління(«Геріатричний Будинок милосердя Святого цілителя Пантелеймона» ), і про підростаючу зміну молодих вчених та спеціалістів(хімічний факультет Одеського національного університету) і про військових(Військова частина А1952). А перелік допомоги обласним лікарням, благодійним фондам чи онкологічним центрам взагалі займе не одну сторінку.

Така широка соціальна діяльність, такі моральні та етичні цінності всередині компанії відображаються на економічній ефективності компанії. Бо якщо ти робиш щось з любові до людей, то воно завжди вийде добре. І люди, а вони ж покупці, це бачать і оцінять.

Девіз компанії – «Ліки з добрих рук»

З щирою радістю присвоюємо компанії ІнтерХім Знак Соціальної Відповідальності.

соціальна діяльність

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page