Матеріальна допомога родині переселенців зі Слов’янська

posted in: PNP GROUP | 0

З надією в майбутнє!

Війна!!! Здавалося, що про неї ми читатимемо тільки в книгах з історії. Але сьогодні ми відчуваємо її гаряче дихання, від якого намагаємося захистити своїх рідних і близьких.

Так і ця сім’я, залишивши в Слов’янську будинок і все майно, виїхала 8 травня 2014 року спочатку до Ізюма, а потім через Харків – до Києва. Рідний дім лишали в поспіху, не маючи можливості взяти необхідні речі для двох маленьких дітей, не кажучи вже про свої, та й в автомобілі не було місця для багажу.

Коли везла двох маленьких онуків і невістку подалі від вибухів і смерті, бабуся не думала про те, як вони виживатимуть і що їстимуть. Спочатку тиждень жили в знайомих, потім зняли квартиру, не надовго, тому що бажаючих тримати родину з двома маленькими дітьми дуже мало, до того ж до сім’ї приєднався син-інвалід.

І тут проблеми постали гранітною стіною: де взяти кошти, щоб прогодувати сім’ю, заплатити за житло, купити якийсь одяг? Знайти роботу в столиці нелегко, а якщо ти ще інвалід або мати-одиначка з двома дітьми дошкільного віку, це стає тільки мрією . Повернутися теж уже нікуди, оскільки будинок невістки наполовину зруйновано, а в іншому живуть чужі люди.

Бабуся на цей час є єдиним годувальником, хапається за будь-яку роботу, але мінімальної зарплати не вистачає на сім’ю з 5 осіб. А необхідно все!

Тому сім’я звертається до всіх небайдужих до долі українських сімей, які втратили свої домівки, але не втрачають надії на нове, повноцінне життя на своїй Батьківщині!

_____

Родині була подана матеріальна допомога в розмірі 2 000 грн. у вигляді перерахування на банківську карту, а також оплачено проживання протягом 1 місяця в розмірі 2 000 грн.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page