Київстар нагородив кращих знавців фінансової економіки

posted in: Блог | 0

У рамках соціальної ініціативи «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») Київстар виступив генеральним партнером студентської Олімпіади з фінансової економіки KSE BrainChamp. Це вже четвертий проект Київської Школи Економіки, який підтримує національний телеком-оператор.

В кінці квітня були підведені підсумки студентської Олімпіади з фінансової економіки – KSE BrainChamp. Традиційно перший етап відбувся в онлайн-режимі – завдяки можливостям інтернет-технологій у ньому взяли участь 196 представників вищих навчальних закладів з усіх куточків України. 62 учасники, які продемонстрували найкращі результати, пройшли до другого туру.

Метою KSE BrainChamp є створення платформи для талановитих студентів і надання їм можливості проявити себе в академічному змаганні. Процес вирішення завдань KSE BrainChamp потребує застосування економічних і фінансових знань. Отримані навички студенти зможуть використовувати у подальшому навчанні та професійному житті.78596944

Перше місце в KSE BrainChamp здобув Олександр Стельмах із Національного університету ім. Тараса Шевченка. Друге місце – Олег Короп (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), третє місце – Микита Денисенков (Національний університет ім. Тараса Шевченка).

Національний телеком-оператор Київстар упродовж декількох років поспіль є партнером Київської Школи Економіки. Компанія підтримує студентську олімпіаду BrainChamp і конкурс есе MindSketch. За період співпраці в цих змаганнях взяли участь представники більше 100 ВНЗ України. Понад 30 талановитих студентів, які посіли призові місця, отримали нагороди від Київстар.

«Make Your Mark» – це програма, яка демонструє синергію співпраці бізнесу та освітян України. Ми надаємо підтримку важливим заходам у сфері точних наук та прагнемо продемонструвати учням, що їхні гарні результати в навчанні є насправді цінними для суспільства. Адже сьогоднішні студенти економічних та фінансових факультетів – це ті фахівці, які вже найближчим часом братимуть участь у розвитку економіки країни», – розповідає Анастасія Ковтун, спеціаліст з корпоративної соціальної відповідальності Київстар.

«Ми вже багато років проводимо олімпіади для студентів. Дуже приємно, що кожного разу вони привертають велику увагу. Цього року майже 500 студентів із 60 університетів різних регіонів України зареєструвалися для участі в олімпіаді. Це означає, що у нас росте покоління вмотивованих, наполегливих, зацікавлених молодих людей, які прагнуть знань. Ми завжди раді працювати з такими студентами», – говорить Олеся Верченко, академічний директор Київської Школи Економіки.

Олександр Стельмах, переможець KSE BrainChamp, поділився своїми враженнями: «Я вперше брав участь в Олімпіаді Київської Школи Економіки, до цього я був учасником інших заходів KSE. Це серйозна Олімпіада, яка вимагає прояву економічних і математичних знань, тож мені було цікаво спробувати свої сили».

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page