Компанія «Ашан» отримала ЗСВ

posted in: Прес-центр | 0

На землі сім мільярдів людей. І всі ми різні. І всі ми рівні.1430309358_earth

Дехто більший, дехто менший. Дехто розумніший, дехто комунікабельніший. Дехто краще знаходить спільну мову з теперішньою системою суспільних відносин,  а дехто гірше. У когось були кращі умови для реалізації від народження, а в когось – ні.

Але всі ми люди. І всі ми маємо право на щастя та на гідне життя.

Ми маємо право бути повноцінними членами соціуму незалежно від особливостей, з якими народилисяСтворюючи нове майбутнє

Однією з найпоширеніших генетичних особливостей, властивих людям від народження, є синдром Дауна. Люди з цією особливістю мають простіше мислення та світосприйняття. Вони сприймають світ таким, яким він є, без блюзнірства й облуди. Активне соціальне життя таких людей буде корисним,у першу чергу, іншим членам соціуму. Це наука для нас. Наука прийняття, терпимості та сердечності. Уміння бути тут і зараз. Просто й без зайвих схем.

Саме тому компанія «Ашан» три роки поспіль підтримує ВБО «Даун Синдром» у напрямку навчання та адаптації дітей із синдромом Дауна. У рамках співпраці щорічно проходить акція «Створюючи нове майбутнє» зібрані кошти від якої у 2015 році пішли на групові адаптаційні заняття для дітей 5-8 років, які згодом змогли піти у звичайні дитячі садочки. Окрім цього, Ашан є постійним учасником щорічного весняного турніру з міні-футболу серед корпоративних команд, який проводить ВБО «Даун Синдром». Кошти від благодійного внеску за участь йдуть на забезпечення діяльності фонду, проведення науково-практичних конференцій з навчання педагогів новітнім методикам роботи з особливими дітьми.

Ми маємо право на належне лікування від народження

В Україні щороку народжується близько 5 000 дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи. 40% цих дітей з перших годин, днів і місяців життя перебувають у критичному стані. Саме таких дітей лікують у Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Задля опанування нових методів лікування, закупівлі новітнього обладнання та підтримання роботи центруdsc_0147 проводиться щорічна благодійна й культурна акція «Пробіг під каштанами». Мета пробігу – залучення уваги громадськості до питань забезпечення роботи цього унікального для України центру. Центру порятунку сердець.

У 2015 році понад сім з половиною тисяч людей бігли задля здоров’я сердець маленьких українців. Компанія «Ашан», зі свого боку, забезпечила всім учасникам забігу можливість втамувати спрагу, виділивши 12,5 тисяч пляшок води власного виробництва. А корпоративна команда «Ашан» узяла участь у забігу та зібрала власними силами 5 600 гривень.

Ми маємо право на допомогу, якщо наші діти потребують додаткової соціальної адаптаціїAshan

Наші діти – наше майбутнє. І від того, що ми вкладемо в них сьогодні, залежить наше завтра. А як бути,  якщо дитина не розмовляє? Якщо їй важко взаємодіяти з навколишнім світом?

Реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями “Родина”та фундація «Ашан для молоді» створили унікальний для України проект налагодження альтернативного методу спілкування для таких дітей “Мене розуміють і я відчуваю цей світ “. Це не тільки навчання дітей та технічне забезпечення можливостей їх спілкування, а й спеціалізоване навчання батьків такихдітей. Адже все починається із сім’ї, чи не так?

Ми маємо право на допомогу, якщо на нашу батьківщину прийшла війна, й ми мусили покинути обжиті місця

В Україні вже третій рік іде війна. Війна тиха й трохи звична вже для нас. Війна, що охопила дві області нашої країни й змусила понад 800 тисяч людей покинути власні домівки та шукати щастя будь-де.

І наш обов’язок допомогти нашим співгромадянам адаптуватися до нових обставин та розпочати нове життя в інших регіонах нашої країни. Для цього «Фундація Ашан для Молоді» надала підтримку благодійному фонду «Шлях додому», що дало можливість надати матеріальну та продуктову допомогу сім’ям-вихідцям із зони АТО, а також інвестувати в ремонт і облаштування місць прийому таких сімей.

Кожен з нас має право на другий шанс.

 Наші діти, позбавлені батьківської опіки, мають право на допомогу в адаптації до дорослого життя1 товар – 1 копійка ашан

Діти, позбавленні батьківської опіки, усе життя жили в дещо інших умовах, ніж усі ми. Їм немає звідки отримати базовий приклад взаємодії зі світом, у них немає зразка для наслідування. І, розпочинаючи доросле життя, вони стикаються з низкою неочевидних для стороннього спостерігача проблем: від банальних питань профорієнтації і до ведення власного домашнього господарства й планування витрат.

Щоб допомоги молодому поколінню знайти своє місце в житті та міцно стати на ноги, компанія «Ашан» три роки поспіль проводить акцію «1 товар – 1 копійка».  З кожної позиції в чеку по всій Україні відраховується одна копійка на фінансування унікальної для України молодіжної програми міжнародного благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка». Мета програми – надати всю необхідну підтримку та забезпечити навчання таких дітей задля формування з них повноцінних членів суспільства.

Системно підтримуючи інноваційні для України адаптаційні проекти, компанія «Ашан» невпинно нагадує нам, що всі люди – то одне ціле. І ми маємо пам’ятати про це.

Компанія «Ашан» заслужено отримує  Знак Соціальної Відповідальності.Знак Соціальної Відповідальності, АШАН, Компанія «Ашан» отримала ЗСВ

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page