Компанія «Vodafone Україна» отримала ЗСВ

posted in: Прес-центр | 0

Компанія «Vodafone Україна» отримала ЗСВ

Vodafone Україна – перший оператор мобільного зв’язку в Україні, який отримав Знак Соціальної Відповідальності, що засвідчує вагомий внесок компанії у соціальну сферу та активну багаторічну підтримку важливих благодійних ініціатив.

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 49 країнах. Станом на 30 вересня 2016 Vodafone надає послуги 470 мільйонам абонентів мобільного зв’язку.

Ключовим принципом ведення соціально відповідального бізнесу Vodafone Україна є довгостроковий характер проектів, спрямованих на забезпечення стійкого розвитку суспільства, зростання його добробуту та формування конкурентоспроможної економіки.
«Добра справа у подарунок» ведення соціально відповідального бізнесу Vodafone Україна

Уже 5 років у співпраці з БФ «Серце на долоні»  утілюється програма «Добра справа у подарунок», завдяки якій надається допомога дітям з захворюваннями серця.pp

Vodafone Україна за рахунок коштів, які щорічно виділяються на сувеніри та подарунки для партнерів, допомагає дітям із малозабезпечених сімей, які нагально потребують термінової життєво важливої операції. Компанія активно долучає до благодійності своїх клієнтів, пропонуючи їм перерахувати кошти з бонусного рахунка на користь благодійності.

У рамках програми «Добра справа у подарунок» допомога надається дітям, які потребують операцій з усунення природжених вад серця, з відновлення зору чи функції опорно-рухового апарату.

Завдяки Vodafone 13 дітей отримали протягом останнього року надію та віру у здорове майбутнє.

Із вдячністю й повагою вручаємо Знак Соціальної Відповідальності компанії Vodafone Україна!

ЗСВ

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page