Крути педалі

posted in: Блог | 0

1 млн фунтів на благодійність змогли заробити велосипедисти за 1 ніч акції в Лондоні.

Щорічний благодійний захід London Nightrider пройшло нещодавно в британській столиці. 1,9 тис. осіб стали його учасниками, сівши на велосипеди заради нічної поїздки з метою збору коштів на користь нужденних.

Велосипедисти могли вибирати дистанцію в 100 або 60 кілометрів. Обидві проходили по мальовничих місцях Лондона, де учасники коло за колом об’їжджали такі знакові місця міста, як Трафальгарську площу, Парламент, Альберт-Хол, колесо огляду і багато іншого.
Nightrider
У результаті учасникам вдалося всього за 1 ніч зібрати більше 1 млн фунтів стерлінгів пожертвувань для різних організацій, включаючи alzheimer’s Society, Motor Neurone Disease Association, лікарні Great Ormond Street Hospital, Cancer Research UK.

Крім того, сіли на велосипеди і 26 чоловік, які відомі як «Батьки діабетиків». Diabetic Dads зробили це в підтримку фонду Juvenile Diabetes Research Foundation, який допомагає дітям з діабетом. За ніч їм вдалося зібрати для JDRF 13 тис. фунтів.

В цьому році London Nightrider пройде ще в декількох містах Британії.

Джерело: STEGMI

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page