ЗСВ зняли відео про КСВ “Ашан Рітейл Україна”

posted in: Прес-центр | 0

Інтерв’ю з Ольгою Бойко, менеджером з комунікацій та КСВ компанії “Ашан Рітейл Україна”

– В чому полягає соціальна відповідальність Ашан в Україні?

Для нас корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) складається із 4 основних напрямків:

– сприяти професійному та особистісному розвитку своїх співробітників
– пропонувати клієнтам ретельно відібрані, якісні та недорогі товари
– залучати основні екологічні важелі з метою зменшення впливу від нашої діяльності на навколишнє середовище та отримання економічних результатів
– покращувати життя місцевих громад у зонах розташування наших магазинів.

– “Ашан” визначив певні напрямки для благодійної допомоги. Це довгострокові проекти, направлені на охорону здоров’я, навчання та виховання, а також соціальну та професійну інтеграцію дітей та молоді.
Що саме було здійснено за 2016 рік? Яких результатів досягнуто?

У 2016 році ми святкували 20-річчя Фундації “Ашан для молоді”, в рамках якого був оголошений конкурс на кращий соціальний проект. Так, в цілому 11 соціальних проектів в 5 регіонах України отримали фінансування загальним розміром 1 718 000 грн.

Особливістю благодійної діяльності в “Ашан” є поєднання матеріальної допомоги з корпоративним волонтерством, що полягає в обміні знаннями та навичками між співробітниками компанії та організаціями-партнерами. Наша благодійність активна, мабуть, саме тому все більше людей приєднуються до різноманітних ініціатив.

– На ваш погляд, які переваги у компанії, які отримала ЗСВ перед споживачем на відміну від компанії, яка не має знаку?

Коли ми отримали ЗСВ наприкінці минулого року, ми сприйняли це як перемогу. Наразі – це чудовий інструмент, що дозволяє не лише систематизувати усі наші досягнення у напрямку КСВ, але й підкреслити їх сталість, адже щороку потрібно підтверджувати статус отримувача сертифікату шляхом надання оновленої інформації. Це мотивує нас розвиватись, впроваджувати нові ініціативи, або ж розширювати вже існуючі проекти.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page