МАУ: “Ми – єдина авіакомпанія, яка взяла під своє крило сотні хворих дітей та бійців АТО”

posted in: Прес-центр | 0

Про те, яким саме чином отримувач ЗСВ – Міжнародні авіалінії України проявляють соціальну відповідальність, ми поговорили з Євгенією Сацькою, корпоративним прес-секретарем МАУ.

Фото (15)

– Яким чином ви допомагаєте дітям та бійцям АТО?

Завдяки проекту «Під крилом». Практично буквально беремо під своє крило, а точніше на борт, онкохворих дітей та дорослих, які потребують лікування закордоном, тяжкохворих, що потребують невідкладної допомоги, а також учасників АТО для реабілітації знову ж таки за межами України.
На кожному рейсі ми передбачили по 2 місця для їх перевезення. Щоб ви краще розуміли масштаби проекту: за 2015-2016 роки ми таким чином перевезли майже 1 000 пасажирів (як самих хворих, так і супроводжуючих), а також понад 30 тон гуманітарних вантажів з США, Канади та Ізраїлю.

Загальна сума внеску МАУ на благодійність у вигляді наданих квитків на кінець 2016 року склала понад 100 000 доларів США.

Загалом, ми гарантуємо близько 90 тисяч пільгових місць на рік. Такого більше ніхто на ринку авіакомпанії України не робить.

– Мабуть, ви отримуєте багато подяк, насамперед, від батьків хворих діток.

Так і є. І це найприємніше в роботі. Знаєте, коли ціна життя – квиток, то це не ціна. Життя людини, тим паче дитини чи військового, що захищає мирне населення, безцінне.

Пам’ятаю допомогу Юлії Нарожній. Ми відправили її на лікування до Ізраїлю. Юля – мати двох маленьких діток, дружина воїна АТО. Жінці всього 31 рік, вона бореться з раком і ми не мали права стояти осторонь. Багато таких прикладів насправді. На жаль, насправді.

332C3539

– Євгеніє, а в чому полягає соціальна відповідальність МАУ особисто для вас?

Я переконана, що благодійність повинна бути, перш за все, адресною, а підхід до неї – системним. Саме тому кожну заявку на надання пільгового місця в нас розглядає спеціальна Експертна рада, яка формується з представників громадських організацій, профільних громадських об’єднань та благодійних фондів-партнерів програми «Під крилом». Все вирішується дуже оперативно. Є певна відлагоджена система, допомога надається не хаотично, а значить, нікого не пропустимо, кожного візьмемо під своє крило. Мене це надихає в роботі.

А ще я думаю, що кожен повинен починати з себе та роботи над собою, щоби добрі вчинки сприймалися в Україні нормою, а не виключенням з правил. Творити добро просто, потрібно мати лише бажання і тоді ніякі перешкоди не зможуть стати на заваді.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page