Наталя й 4 її сини

posted in: Здоров'я | 0

vsevolod

У Наталії чотири сини. Жінці 47 років. Старшому синові Всеволоду – 22 роки, Івану – 14, Михайлу – 13, наймолодшому, Дмитру, – 7 років. Молодші сини ходять до школи, а старший син сьогодні є єдиним годувальником у родині. З батьком синів Наталія розлучилася через проблеми насильства, і він практично не допомагає родині, Наталія ж за станом здоров’я (проблеми зі спиною) не може вийти на роботу.

Сім’я дуже доброзичлива. Наталія дуже добре порається із синами, у чому їй постійно допомагає старший син, тим самим замінюючи батька.

Нещодавно у Всеволода виникла проблема з плечовими суглобами. За оцінкою лікарів одна операція із закріплення суглоба коштуватиме 13 000 грн. Всеволод працює в ресторані помічником шеф-повара, і здорові руки для нього – гарантія заробітку. У сім’ї немає потрібних для оплати операції коштів. Якщо ж не зробити цю операцію, робота Всеволода опиниться під загрозою.

Просимо допомогти Всеволоду, щоб він і далі міг піклуватися про свою сім’ю.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page