«НІБУЛОН» закликає всіх підтримати ініціативу безпечної утилізації батарейок

posted in: Блог | 0
Світовий прогрес не стоїть на місці і разом з цим у сучасному світі актуальності набирає питання екологічної доцільності і захисту навколишнього середовища від техногенних факторів. Адже більшість людей навіть не замислюється над тим, якої шкоди може завдати звичайна буденна річ. Така, як наприклад, маленька батарейка.

«Одна звичайна пальчикова батарейка, безтурботно викинута на смітник, забруднює 400 літрів води або 20 куб. м ґрунту, – розповідає начальник відділу охорони навколишнього середовища Алла Ізмєстьєва. – Використані елементи живлення містять такі небезпечні речовини, як ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк тощо. На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів елементи живлення швидко руйнуються, а речовини, які є в їхньому складі, випаровуються та вимиваються. Через воду й повітря токсичні речовини потрапляють у живі організми, внаслідок чого викликають їх ураження, погіршують репродуктивні здатності, викликають генетичні зміни та ракові захворювання».

батарейки

Завжди займаючи екологічно свідому позицію, «НІБУЛОН» не став осторонь і цієї проблеми. У 2013 компанія приєдналася до важливої ініціативи щодо створення системи збору та утилізації відпрацьованих батарейок та акумуляторів, розмістивши на своїх підприємствах у м. Миколаєві спеціальні безпечні контейнери. У рамках даної ініціативи співробітниками компанії протягом двох років зібрано 77 кг (або більше ніж 2500 шт.) відпрацьованих батарейок, які безкоштовно були передані на утилізацію ДП «Аргентум» (м. Львів).

«НІБУЛОН» закликає й інші українські підприємства та звичайних громадян не бути байдужими до цієї важливої проблеми. Маленька батарейка може завдати великої шкоди нашому довкіллю. І в наших силах попередити ці жахливі наслідки.

Джерело: НІБУЛОН

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page