Повернення до Слов’янська + евакуація

posted in: PNP GROUP | 0

Здійснили дві поїздки:

  1. Із Запоріжжя привезли до Слов’янська і Краматорська 7 осіб, які повернулися додому після вимушеного переселення. З Лутугиного забрали старих-інвалідів. Доставили до Дніпропетровська. Проїхали 1 200 км, багато довелося об’їжджати (блокпости, зруйновані мости). Витрати на паливо: 1 973,21 грн.
  1. Здійснили вивезення 7 осіб додому до Слов’янська і Краматорська. На Харківській трасі машина поламалася (вийшла з ладу прокладка головки двигуна), короткими переїздами дісталися до Краснограда, де найняли мікроавтобус для доставки людей до Ізюма (далі їх переправили друзі-волонтери з Ізюма). Машину дотягли до Харкова на ремонт (3 дні). На пункті збору переселенців в Ізюмі забрали 12 осіб з Горлівки. Машина була переповнена, одна людина сиділа просто на пеньку. У Горлівці, зі слів очевидців, ішли активні бойові дії, усі бачили, що залишається від людини після розриву снаряда. Тому народ готовий був на будь-які умови, аби виїхати. Біженців привезли до Запоріжжі. Витрати на паливо: 1 605,68 грн.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page