Райффайзен Банку Аваль присвоєно «Знак соціальної відповідальності»

posted in: Прес-центр | 0
  • Як залучити співробітників до соціальної відповідальності?
  • Як активна соціальна відповідальність компанії робить її працівників співпричетними до місії компанії?
  • Як бути проактивним творцем соціуму, реагуючи на виклики сучасності саме там, де в цьому є нагальна потреба?
  • Як застосовувати в сучасних українських реаліях на всіх рівнях принципи сталого розвитку, що діють у материнській європейській компанії?

На всі ці запитання повною мірою відповідає своєю діяльністю Райффайзен Банк Аваль.благодійний фонд «Запорука», Райффайзен Банк Аваль.

Так, працівники частини підрозділів Центрального офісу банку відмовилися від проведення новорічних корпоративних заходів і спрямували заощаджені кошти в сумі майже 146 тис. грн на закупівлю препаратів для лікування хворих на рак дітей через Всеукраїнський благодійний фонд «Запорука». Ще частину коштів у сумі понад 69 тис. грн, зекономлених унаслідок відмови співробітників Райффайзен Банку Аваль від проведення новорічних корпоративів, було спрямовано на придбання вкрай необхідного обладнання для Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Партнером банку в цій акції виступив Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб».

Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб»

«Благодійність замість сувенірів» –– такого підходу дотримується Райффайзен Банк Аваль протягом кількох останніх років напередодні новорічних свят. І у 2015 році Райффайзен Банк Аваль відмовився від закупівлі новорічних подарунків для своїх клієнтів, партнерів та співробітників, спрямувавши зекономлені кошти в сумі 400 тис. грн на підтримання двох благодійних ініціатив: «гарячої лінії» паліативної допомоги Київської благодійної організації «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» та проекту «Перший подих» Благодійного фонду «Сподіваюсь і вірю». Внесок банку в реалізацію програми підтримки лінії паліативної допомоги дасть можливість родинам із тяжкохворими дітьми протягом 2016 року своєчасно отримувати консультації лікарів: онкологів, ендокринологів, генетиків, анестезіологів. Що стосується проекту «Перший подих», то його мета –– забезпечити новонароджених дітей із соціально незахищених сімей препаратом Куросурф, який призначається для усунення дихальної недостатності в недоношених дітей.

Благодійність, «Карітас Краматорськ», Райффайзен Банк Аваль

Відповідаючи на виклики сучасності, Райффайзен Банк Аваль допомагає переселенцям і постраждалим від гуманітарної кризи на сході України та фінансує закупівлю новітнього лікувального обладнання для військових шпиталів.  130 тис. грн Райффайзен Банк Аваль виділив Благодійному фонду «Карітас Краматорськ», що займається вирішенням надскладної гуманітарної ситуації поряд із самим епіцентром подій. «Карітас Краматорськ» забезпечує базові потреби знедолених війною людей, надає харчування та гігієнічні засоби, пропонує індивідуальну медичну й психологічну допомогу.  А завдяки благодійному партнерству, в тому числі й   АТ «Райффайзен Банк Аваль», ВБФ «Соборність» закупив ультразвукове хірургічне обладнання для Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у Вінниці. Це новітнє обладнання дає можливість ефективно стерилізувати поранення, уникнути або усунути нагноєння поранень та значно пришвидшити їх заживання.

За часів трансформаційних перетворень саме розвиток людського капіталу та формування спільноти високоосвічених конкурентоздатних професіоналів є рушійною силою відчутних змін в економіці й житті держави. Розуміючи це та дотримуючись принципів сталого розвитку,  Райффайзен Банк Аваль надав іменну стипендію одному з професорів Київської школи економіки, щоб він міг присвятити весь свій час навчанню й розвитку майбутніх українських економістів світового рівня. Адже  сьогодення формує наше майбутнє.

Райффайзен Банк Аваль є зразковою компанією, яка повною мірою проявляє свою проактивність та суб’єктність у соціальному полі України. З великою повагою до втілених проектів та соціальної позиції вручаємо АТ «Райффайзен Банк Аваль» «Знак соціальної відповідальності».

Райффайзен Банк Аваль робить свою справу, щоб ви робили свою.Райффайзен Банку Аваль присвоєно «Знак соціальної відповідальності»

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page