Зміни себе – зміни країну! «рЕволюція Світогляду» всеукраїнський тур

posted in: Прес-центр | 0

^E9AE0DACD9B56F6B5ED13438C807E58F110193765947EE1BD6^pimgpsh_fullsize_distr“Зміни себе – зміни країну!” – саме з таким гаслом ми приєднуємося до всеукраїнського туру Олексія Толкачова «рЕволюція Світогляду».

Яка ідея рЕволюції? Ідея не нова та загальновідома – Починати будь які зміни потрібно з себе. В першу чергу з свого світогляду та власних справ. З власного відношення один до одного. З власної Соціальної Відповідальності.

Соціальної відповідальності нас не тільки як фізичних осіб, а й як соціально відповідальних компаній. Компаній, котрі відчувають себе частиною територіальних громад в рамках яких вони існують і працюють.  А від цього відчуття – бути суб’єктом в соціумі, змінюючи життя людей на краще. Тими ресурсами що в них наразі є в наявності.

Це можуть бути кошти, виділенні на благодійність. Або власні товари чи послуги , направленні до потребуючої сторони на благодійній основі. Варіантів бути соціально відповідальним багато, потрібно лише особисте бажання.

Тур наразі пройде по західній Україні. В рамках туру – презентація книги Олексія Толкачова «Омріяна Україна. Ключ до майбутнього»,  презентація нашого проекту «Знак Соціальної Відповідальності» та книги «Жить, улучшая мир» та інших світоглядних книг.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page