agrogeneration

AgroGeneration є одним з провідних сільськогосподарських виробників України, що спеціалізується на  виробництві зернових та олійних культур .

Землі компанії розташовані у п’яти регіонах України – Харківській, Львівській, Сумській, Житомирській та Тернопільській областях, які мають високоякісні ґрунти та сприятливі кліматичні умови задля досягнення найвищої врожайності.

AgroGeneration працює на засадах екологічної та соціальної відповідальності: інвестує у землі, які обробляє, та покращує їх якість; інвестує у першокласні добрива, насіння та засоби захисту рослин з метою досягнення прибутковості кожної вирощуваної культури – завдяки цьому показники врожайності компанії значно вищі за середні по Україні. Крім того, ТОП-менеджмент AgroGeneration передає свій досвід студентам провідних вишів.

Cоціальна відповідальність компанії

AgroGeneration – соціально відповідальна компанія, що відображає свою КСВ як у постійному покращенні умов праці співробітників, так і в систематичному соціальному захисті потребуючих.
Діяльність компанії безпосередньо впливає на поліпшення соціальної ситуації в регіонах присутності. Перш за все, шляхом створення додаткових робочих місць для населення в сільській місцевості, де проблема зайнятості постає особливо гостро.
Компанія приділяє особливу увагу нашому майбутньому – дітям, а також пенсіонерам, дбаючи про ремонти шкіл, дахів та доріг у селах, зокрема. Люди похилого віку можуть розраховувати на допомогу з різних питань: від оранки городу до часткового фінансування витрат на лікування.

2016-07-11-certificate-agrodzhenerejshn-s-podpisyu

Компанія надала фінансування на суму 7 400 000 грн. ($278 004,71)

2015 – 2016

Документи

Президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун впевнений, що соціальна відповідальність повинна стати невід’ємної частиною діяльності великого бізнесу. Ставши членом наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, він власним прикладом заохочує усіх працівників бути небайдужими та змінювати життя на краще власноруч.

Фонд представляє людей, готових почати діяти в тих напрямках, де недопрацьовує держава, куди «не доходять руки» у влади.

Завдяки діяльності Фонду сотні жителів харківщини можуть отримати доступ до сучасного медичного діагностичного обслуговування, відвести своїх діток до відремонтованих та облаштованих шкіл та садочків, мати власне соціальне радіо, користуватись облаштованими зупинками громадського транспорту та розраховувати на допомогу та консультування у створенні власного бізнесу.

agrogeneration-na-sajt12