ashan_logo

Мережа з одинадцяти українських гіпермаркетів «Ашан» – складова французької корпорації Holding Auchan SA.

“Ашан Рітейл Україна” впроваджує нову для України концепцію – “Гіпермаркет-дискаунтер”. Це найнижчі ціни на весь асортимент магазину. Все «під одним дахом» і «на будь-який гаманець» – товари від категорії економ і до елітної продукції.

Основна мета компанії “Ашан Рітейл Україна” – відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи привілеї у співпраці українським виробникам і постачальникам, сприяти створенню нових робочих місць і поліпшенню економіки України.

Cоціальна відповідальність компанії

Як європейська компанія, “Ашан Рітейл” особливу увагу приділяє своїй корпоративній соціальній відповідальності, яка полягає у сприянні професійному та особистісному розвитку співробітників; турботі про клієнта завдяки якісним товарам та послугам; бережливому ставленні до навколишнього середовища та покращенні умов життя соціуму.

Основний напрям благодійності компанії “Ашан” – діти та молодь, які мають потребу в соціальній адаптації, проте не можуть здобути її самостійно, чи  навіть з допомогою батьків або опікунів (діти з порушеннями розвитку, вадами слуху, з кардіологічними проблемами, сироти, біженці із зони АТО).

На сьогодні допомогу отримують сотні дітлахів, які здобувають можливість читати, писати, рахувати, розвиватися, творити, вміти інтегруватися в навчальний процес і роботу, правильно харчуватися, поважати довкілля та піклуватися про здоров’я.

04-10-2016-certificate-ashan-s-podpisyu-i-fonom

Компанія надала фінансування на суму 714 263,75 грн. ($ 31 916,14)

2015

Документи

Безліч щоденних складових нашого життя є настільки звичними для нас, що ми їх навіть не помічаємо. Проте для дітей, позбавлених батьківської опіки, ці речі можуть стати серйозною перепоною на шляху дорослого самостійного життя: від питань профорієнтації і до ведення власного домашнього господарства й планування витрат.

Саме ці проблеми допомагає вирішити компанія Ашан у рамках акції «1 товар – 1 копійка»,  кошти з якої йдуть на программу з навчання сиріт навичкам, необхідним для повноцінного суспільного життя.

ashan_1

Документи

Одна з найважливіших потреб людини – це спілкування.

Проект надає можливість дітям з важкими комплексними порушеннями  розвитку, що викликають мовленнєві розлади, спілкуватись та бути пристосованими до соціуму і навколишнього середовища у максимальній комфортності. У той же час батьки вчаться найкращим методам взаємодії зі своїми особливими дітьми.

Регулярні майстер-класи, зустрічі та екскурсії відкладають у свідомості дітей позитивний досвід та долають страх перед невідомим, забезпечують подальшу органічну взаємодію з навколишнім світом.

АШАН_222

Документи

В Україні щороку народжується близько 5 000 дітей з вродженими аномаліями серцево-судинної системи.

Задля опанування нових методів лікування, закупівлі новітнього обладнання та підтримання роботи Науково-практичнго медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України  Ашан спонсує і бере активну участь у благодійній та культурній акції «Пробіг під каштанами», яка  також  привертає увагу громадськості до проблем дитячої смертності в Україні та посилює позитивне сприйняття здорового способу життя.

ashan_3

Документи

Людина має право бути повноцінним членом соціуму незалежно від вроджених особливостей.

Однією з найпоширеніших генетичних особливостей є синдром Дауна, що вирізняє людей простішим мисленням та світосприйняттям.

Проведення  групових адаптаційних занять дарує шанс діткам з 5-8 років  відвідувати звичайні садочки та школи, а  науково-практичні конференції з навчання педагогів поширюють новітні методики роботи з особливими дітьми.

АШАН_444

Документи

Неоголошена війна у східних регіонах України зробила біженцями тисячі людей, сотні й тисячі дітей. Організація притулків та центрів допомоги для дітей та родин з дітьми – вимушених переселенців із зони АТО – важлива складова для їх психологічної та соціальної реабілітації. У центрах працюють вихователі, психологи, арт-терапевти, лікарі, а діти забезпечені харчуванням та всім необхідним для комфортного перебування – усе задля якнайшвидшої адаптації до нових умов життя.

ashan_5