biofarma_logo

“БІОФАРМА” – провідне українське сучасне фармацевтичне підприємство в сфері розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних лікарських препаратів.

Історія підприємства “БІОФАРМА” несе в собі накопичений віковий досвід у винаходах і виробництві лікарських засобів, передові розробки та новітні біотехнології в поєднанні з міжнародними стандартами якості, злагоджену команду кваліфікованих фахівців.

Сьогодні пріоритетними векторами розвитку підприємства були обрані препарати, вироблені з плазми донорської крові людини, рекомбінантні препарати та пробіотики, в т.ч. препарати на основі спороутворюючих бактерій.

Cоціальна відповідальність компанії

Компанія високо цінує довіру лікарів та пацієнтів до своїх лікарських препаратів та продовжує інвестувати в створення нових медикаментів і вдосконалення технологій виробництва.

Окрім того, «БІОФАРМА» регулярно надає цільову підтримку соціально незахищеним категоріям населення, протягом довгого часу є постійним партнером провідних наукових співтовариств, організовує численні освітні програми для лікарів та соціальні програми для пацієнтів.

^AA0FD1E8805B06665F54490230CD34CC102CBB4626BE1479FC^pimgpsh_fullsize_distr

Компанія надала фінансування на суму 1 000 973 грн. ($47 224,5)

2015

Документи

Що робити, коли в країні війна, а ви фармацевтична компанія з власним науково виробничим комплексом? Коли шпиталі потребують ліків, а ви така компанія як БІОФАРМА? — Передати для потреб армії ліки власного виробництва на один мільйон гривень. Ліки, що рятують життя. Життя рядових, сержантів та офіцерів нашої армії.

boifarma-na-sajt