carlsberg_ukraine

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з широким портфелем брендів пива та інших напоїв, 22 з яких представлені на території України. У Carlsberg Group працюють понад 45 000 осіб, з них 1500 – на трьох українських заводах.

Компанія Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших платників податків України, очолює рейтинги компаній зі стабільною репутацією, дотримуючись стратегії стійкого розвитку за напрямками відповідального споживання, екологічності упаковки та загальних показників екологічності виробництва.

Cоціальна відповідальність компанії

Carlsberg Ukraine – соціально відповідальна компанія, яка веде свою діяльність чесно і відкрито, а також піклується про навколишнє середовище і робить свій внесок у розвиток українського суспільства. Уже багато років компанія підтримує соціальні та благодійні проекти, надаючи допомогу потребуючим.

Carlsberg Ukraine допомагає вирішувати і найбільш нагальні проблеми сьогодення, фінансуючи закупівлю медичного обладнання для порятунку сотень поранених військовослужбовців.

Компанія Карлсберг Україна — відповідальний виробник, адже підхід компанії до свого розвитку звучить як: “Рости відповідально” (Growth responsibly).

^E93BC9B5294FC3147F7785A27B032BF47F41A7DC7E1DF2CAE3^pimgpsh_fullsize_distr

Компанія надала фінансування на суму 627 500 грн. ($ 24 571,64)

2015 – 2016

Документи

З чого починається суспільство? Суспільство починається з культури.

Одним з основних напрямків стратегії Корпоративної Соціальної Відповідальності компанії Карсберг-Україна є створення культури відповідального та помірного споживання пива в Україні. Компанія матеріально підтримує Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене», основна ціль якого – виховання активної соціально-відповідальної молоді, якій небайдуже майбутнє України та свого регіону.

Ініціативи руху включають в себе, але не вичерпуються попередженням продажу алкоголю неповнолітнім, вживання алкоголю «групами ризику», кермування у нетверезому стані.

carlsberg-na-sajt-1

Документи

Carlsberg Ukraine турбується і про вшанування пам’яті минулого. Так, коштом компанії був відновлений пам’ятний відомому меценату і пивовару Роберту Домсу, котрий у ХІХ столітті відкрив у Львові притулок для збіднілих та хворих художників і літераторів, і активно розвивав місцеву інфраструктуру всієї Галичини. Також було відбудовано каплицю родини Кароля Кісельки, власника львівської броварні та президента Львівської торгово-промислової палати, який був відомий своєю доброчинністю і заснуванням на Підзамчі водолікувального закладу.

carlsberg-na-sajt-2

Документи

Нині, в умовах війни на частині території України, в умовах надходження поранених у важкому стані з Луганської та Донецької областей, лікарні гостро потребують необхідного реанімаційного обладнання, яке дає можливість постійно відслідковувати параметри життєдіяльності пацієнта і оперативно реагувати на зміни його стану.

Саме тому, за допомогою Української Біржі Благодійності, компанія Карсберг профінансувала обладнання Запорізької міської лікарні швидкої допомоги трьома моніторами стану пацієнта. Наявність цих моніторів є критично необхідним для важкопоранених та хворих у тяжкому стані, і, певно, врятує не одне життя.

carlsberg-na-sajt-333

Документи

Розвиток територіальних громад, підтримка інноваційних проектів є вкладом у майбутнє країни, у зміну її обличчя. Одним з таких проектів, підтриманих компанією Carlsberg Ukraine, є Львівська бізнес-школа – школа, де надають бізнес-освіту, спрямовану на виховання відповідальних підприємців, а не лише на розвиток ефективних управлінців.

carlsberg-na-sajt-44