logo_dermapharm

Dermapharm AG –  німецька фармацевтична компанія, що  вже 20 років існує на ринку України та займається виробництвом медичних препаратів для лікування дерматологічних захворювань.

Препарати виробництва Dermapharm AG користуються великою популярністю у німецьких медпрацівників та пацієнтів, завдяки чому компанія здобула репутацію експерта в дерматології.

В силу розвитку нових діючих речовин та форм випуску препаратів компанія «Дермафарм» постійно розробляє інноваційні унікальні медикаменти. Незмінно висока якість, постійний розвиток і вдосконалення технологій виробництва дозволяють компанії вже довгі роки утримувати позиції одного з лідерів у сфері виробництва дерматологічних препаратів.

Cоціальна відповідальність компанії

Регіон_Ukr

«Дермафарм» – соціально відповідальна компанія, що надає підтримку соціально незахищенним категоріям населення шляхом реалізації гуманітарних проектів і соціальних ініціатив.

Компанія виступає учасником національних та міжнародних програм, спрямованих на лікування наркоманії;  організовує поставки лікарських препаратів в медичні установи у якості гуманітарної допомоги; бере участь у програмах, спрямованих на боротьбу з сексуальним насильством; є ініціатором програми «TRIBUTE TO BAMBI» («Данина Бембі»), яка спрямована на підтримку дітей, які залишилися без опіки батьків.

tov-mibe-ukraine

Компанія надала фінансування на суму 536 574,64 грн.  ($ 26 084,3)

2015

Документи

У складні для України часи «Dermapharm AG» не може лишатись осторонь від проблем українських пацієнтів, які значно загострилися у зв’язку з військовими діями на сході країни. Відчуваючи свою соціальну відповідальність, компанія бере активну участь в житті постраждалих в зоні проведення АТО, надаючи благодійну допомогу.

Переданий київському Головному військовому клінічному госпіталю препарат Вульностимулін є засобом, що пришвидшує загоєння відкритих, вологих, або інфікованих вологих  ран і буде особливо актуальним для постраждалих в зоні АТО в період їх реабілітації після опіків і поранень різного ступеня тяжкості.

Компанія сподівається, що даний засіб прискорить одужання і допоможе захисникам нашої країни швидше відновитися після поранень і повернутися до звичайного життя!

dermafarm-na-sajt