dtek-logo

ТОВ «DTEK»  – найбільша приватна енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах видобутку та збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), провідної фінансово-промислової групи України.

Видобуте вугілля та енергія йдуть як на підприємства власного сегмента ДТЕК, так і на оптовий ринок електроенергії України, звідки вона надходить найбільшим українським промисловим споживачам.

Синергія вугледобувних і генеруючих підприємств, упровадження передових технологій, професійний менеджмент, зважена соціальна політика дозволяють ДТЕК зберігати провідні позиції на паливно-енергетичному ринку України.

Cоціальна відповідальність компанії

Регіон_Ukr

ДТЕК, слідуючи передовій практиці соціальної відповідальності, розуміє і поділяє проблеми регіонів і їх жителів та вважає за необхідне брати участь у вирішенні територіальних проблем. Найбільш ефективним компанія вважає системний підхід до вирішення проблем спільно з іншими зацікавленими сторонами (владою, суспільством, місцевими підприємцями), тому робить ставку на партнерські проекти.

Компанія узгоджує Декларацію соціального партнерства –  багатосторонній довгостроковий документ, що визначає основні принципи партнерства компанії і територіальних громад її діяльності.

На сьогоднішній день до Декларації приєдналися 22 населених пункти і 10 районів в 8 областях України. З 2007 по 2013 рік в рамках Програми соціального партнерства було реалізовано понад 747 проектів, в які ДТЕК інвестував понад 249 млн грн.

tov-dtek

Компанія надала фінансування на суму 500 000 грн. ($38 601,73)

2014

Документи

dteck

Усього, за даними Мінсоцполітики, в Україні близько 1.4 мільйонів сімей вимушених переселенців. Значна частина із них – переселенці із зони проведення АТО. Зміна місця проживання, відсутність ґрунту під ногами і необхідність починати все з нуля й у стресі – нові проблеми, які мають долати ці люди.

Серед переселенців немало родин з маленькими дітьми, які мають відвідувати школи та садочки, до яких, на жаль, черга роки наперед.

Компанія DTEK виділила грант на відкриття нової капітально відремонтованої молодшої групи в дитячому садочку «Казка» м. Курахове Донецької області. Нове приміщення готове прийняти 25 малюків віком до 4 років з сімей вимушених переселенців з постраждалих населених пунктів Мар’їнського району.

Таким чином ДТЕК своїми можливими зусиллями полегшує життя переселенців, беручи на себе бодай частину їх турбот.

dtek-na-sajt