Ferrexpo1

Компанії Групи Феррекспо: ПГЗК, ЄГЗК та БГЗК об’єднуются в міжнародну групу компаній, що займається видобутком, обробкою і продажем залізної руди. Історія Ferrexpo розпочалась у 1960 році, нині ж група є частиною світової металургійної промисловості, експортуючи свою продукцію у країни Європи та Азії. Компанія має власну розвинену інфраструктуру, серцем якої є три гірничо-збагачувальні комбінати Полтавщини.

Компанія постачає продукцію найвищої якості, що підтверджує лістинг сегменту “Преміум” на основному ринку Лондонської фондової біржі.

Cоціальна відповідальність компанії

Корпоративна соціальна відповідальність Групи реалізується у чотирьох основних сферах:  зв’язки з громадськістю, співробітники групи, здоров’я та безпека, охорона навколишнього середовища.

З моментом заснування першого родовища поряд було створене містечко Горішні Плавні (Комсомольськ), для якого компанії групи Феррекспо були великим інвестором в ініціативи місцевих громад з самого початку, вкладаючи кошти в соціальну інфраструктуру міста та його околиць.

Ці кошти були витрачені на медичні установи, соціальні послуги, освіту, релігію, культуру та спортивні заходи, а також на утримання деяких соціальних і культурних структур міста.

Група будує свою діяльність на міцних суспільних відносинах, оскільки саме вони розглядаються в якості ключових компонентів до успіху компанії.

сертификат с подписью

Компанія надала фінансування на суму 1 100 481,43 грн. ($45 670,56)

2015 – 2016

Документи

Кожній людині, яка потрапила в складні життєві обставини та вимушена на довгий час лишитись у лікарні, необхідно створити комфортні умови перебування та забезпечити професійним лікуванням.

Саме це реалізувала група компаній Феррекспо через власний Благодійний Фонд “Полтавського гірничо-збагачувального комбінату”, завершивши у 2016 році реконструкцію та закупивши обладнання для інфекційного відділення лікарні Горішніх Плавнів.

Група робить вклад у здоров’я всіх мешканців селища, яким опікується, надаючи кожному можливість отримати найякісніше лікування неподалік від дому.

FERREXPO_1

Документи

Майбутнє нашої країни починається з людей,  а майбутнє кожної людини закладається ще з перших років її життя.

Компанії Групи Феррекспо: ПГЗК, ЄГЗК та БГЗК опікуються комплексним вихованням молоді змалку і до старшого віку, створюючи базу для успішного розвитку: будівництво грального майданчика в дитячому садочку, ремонт шкільного автобуса, спорудження спортзалу у школі,  а також фінансування веслувального клубу “Гірник”, члени якого успішно представляють Україну на міжнародних спортивних змаганнях.

Саме активна участь у розвитку громади, готовність слухати, почути і допомогти надає Групі велику підтримку на місцях, що забезпечує процвітання усіх сторін.

FERREXPO_2