logo

«ІнтерХім» – сучасне фармацевтичне підприємство, основними видами діяльності якого є виробництво лікарських препаратів, синтез фармацевтичних субстанцій та наукові дослідження. Упродовж останніх років компанія входить до ТОП-10 провідних вітчизняних виробників ліків і ТОП-30 всіх виробників, представлених на українському фармринку.

На сьогодні асортиментний портфель підприємства включає 37 найменувань лікарських засобів, з яких 33 – вітчизняні аналоги закордонних препаратів, а 4 – оригінальні розробки компанії.

Унікальні знання і досвід роботи в поєднанні з новітніми виробничими технологіями дозволили створити наукомістке виробництво готових лікарських засобів, які відповідають європейським стандартам якості.

Cоціальна відповідальність компанії

Найважливішим у житті кожної людини є здоров’я. Усвідомлюючи високу соціальну відповідальність виробника лікарських препаратів, своїм пріоритетним завданням «ІнтерХім» вважає забезпечення стабільно високої якості продукції та надання соціального захисту потребуючим.

ІнтерХім надає постійну благодійну фінансову і медикаментозну допомогу медичним закладам, у тому числі центрам паліативної допомоги, військовим госпіталям,  а також центрам допомоги нужденним і тимчасово переселеним громадянам.

Крім того, «ІнтерХім» не забуває про підростаюче покоління і піклується про розвиток наукової думки, надаючи спонсорську допомогу хімічному факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. Компанія є засновником щомісячних стипендій для студентів-хіміків і підвищених стипендій для талановитих вчених і студентів.

^A7C220354E7C31951A66993E94A0B84621279EC57D8C60738C^pimgpsh_fullsize_distr

Компанія надала фінансування на суму 2 755 761 грн. ($126 662,22)

2015

Документи

Усього, за даними Мінсоцполітики, в Україні близько 1.4 мільйонів сімей вимушених переселенців. Значна частина із них – переселенці із зони проведення АТО. Зміна місця проживання, відсутність ґрунту під ногами і необхідність починати все з нуля й у стресі – нові проблеми, які мають долати ці люди.

Всеукраїнська благодійна програма “Благодійна Аптечка”  проводиться під патронатом Мінсоцполітики спільно з Асоціацією виробників ліків України.  Благодійна аптечка  складається  з безрецептурних вітчизняних ліків  для безоплатної передачі внутрішньо  переміщеним особам. Із переданих виробниками ліків сформується 5000 аптечок з рядом безрецептурних препаратів, у тому числі знеболювальних та протизастудних.

Таким чином представники фармацевтичної галузі України своїми можливими зусиллями полегшують життя переселенців, беручи на себе бодай частину їх турбот.

interxim-na-sajt_1

Документи

Гемофілія – захворювання, при якому порушується згортання крові, таким чином навіть загоєння найменших поранень стає проблемним для організму.
Активні ігри та активні   падіння з подряпинами, саднами та синцями  – цілком органічна частина кожного дитинства. Проте для дітей, хворих на гемофілію кожне падіння – потенційна загроза життю.

На жаль, обсяги державного забезпечення дорогим препаратом для згортання крові недостатні, а відсутність препарату в аптеках практично унеможливлює самостійний доступ до придбання ліків.  Компанія Інтерхім не лишається бездіяльною за таких обставин і закуповує й  передає необхідні ліки Одеській клінічній лікарні, продовжуючи безпечне життя 24-м маленьким мешканцям Одещини.

interxim-na-sajt_2

Документи

Люди рідко задумуються про смерть, відкидаючи цю думку якнайдалі. Важко сприймати смерть як органічну частину життя, а особливо – коли життя у самому розквіті.

В Україні щороку знеболення і особливого піклування потребують від 430 до 500 тисяч осіб, які помирають від раку, серцево-судинних недугів, СНІДу, туберкульозу та інших хвороб. Значна частина їх життя, особливо на останньому етапі, проходить у супроводі страждань, як фізичних так і духовних.

Компанія Інтерхім, підтримуючи ряд центрів паліативної допомоги в Україні, допомагає уникнути страждань і полегшити останні дні тяжкохворих, дає їм можливість до кінця зберегти людську гідність і смак життя.

Компанія дотримується людяної філософії лікування, в центрі якої – хворий, а не лише хвороба.

interxim-na-sajt_3

Документи

Війна на Сході України, мобілізовані військовослужбовці та добровольці, які ризикують життям… Проте за обстрілами й окопами значно сильніше наших вояків можуть підкосити такі звичні для нас симптоми хвороб: слабкість і головний біль, кашель та запалення, стреси і дратівливість.

Компанія Інтерхім бачить у наших Захисниках перш за все людей, а людей – навіть людей-героїв –   не оминають застуди,грип, болі. Інтерхім забезпечує Лікарні Донецької і Луганської областей, військові госпіталі і частини ліками власного виробництва, таким чином забезпечуючи вчасне безкоштовне лікування, а отже – швидке одужання.

interxim-na-sajt_4

Документи

Дитячі хвороби  – звична частина життя батьків і самих дітей, проте для декого це серйозне випробування, коли на лікування бракує коштів.  Діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, а також тяжкохворі діти, що потребують реабілітації та лікування – саме їм допомагає компанія Інтерхім, передаючи власні ліки через БФ «Гуманность» та БФ «Єдина Родина», а також напряму до Одеської дитячої лікарні.

Кожен заслуговує на радісне, щасливе, і в першу чергу Здорове дитинство!

interxim-na-sajt_5