mau

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” – це провідна українська компанія, заснована у 1992 році, основною діяльністю якої  є пасажирські та вантажні перевезення.

До складу флоту авіакомпанії МАУ входять 38 авіалайнерів різних модифікацій, що курсують за понад 3000 напрямків. Базовим аеропортом МАУ є Державний міжнародний аеропорт Києва “Бориспіль” (КВР).

Надійність, українська гостинність, сучасний флот, досвідчений сертифікований льотний склад та наземний персонал є запорукою успішної діяльності МАУ як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

Cоціальна відповідальність компанії

МАУ – соціально відповідальна компанія, що підтверджує високі стандарти якості своїх послуг, надаючи їх безкоштовно соціально незахищенним категоріям населення.

Упродовж багатьох років МАУ надає підтримку ряду благодійних фондів а також виступає партнером значних культурних, спортивних та бізнес-заходів (Одеський Міжнародний Кінофестиваль, «Кубок Стелли Захарової», Чорноморський Економічний Форум та багато інших). Окрім того вже багато років МАУ є офіційним авіаперевізником Національної збірної України з футболу, хокейного клубу, багатьох театрів, філармоній та музеїв України.

Влітку 2015-го компанія розпочала реалізацію програми гуманітарних перевезень, аналогів якої немає в жодної авіакомпанії світу. Разом з телеканалом «1+1»,  благодійними фондами «Таблеточки» і «Добровільне Суспільне Милосердя» (Казахстан) МАУ організували безкоштовне  перевезення на лікування та реабілітацію пільгових категорій пасажирів, серед яких діти-сироти чи біженці із зони АТО і Криму,  постраждалі учасники АТО та особи, що їх супроводжують.

В цілому за період з липня 2015-го по липень 2016-го було перевезено більше чотирьох сотень пасажирів, 95 з них – поранені учасники АТО.

2016-07-11-certificate-mau-s-podpisyu-i-fonom

Компанія надала фінансування на суму 1 325 805 грн. ($55 383)

2015 – 2016

Документи

МАУ підтримали ініціативу благодійних фондів зі збору коштів на лікування та реабілітацію хворих діток, забезпечуючи зі свого боку безкоштовний переліт дитини з опікуном до місця лікування.

Метою співробітництва є надання можливості для транспортування  хворих дітей, які потребують лікування,  реабілітації та поліпшення фізичного, психосоматичного та емоційного стану в закордонних клініках.

mau-na-sajt_1

Документи

У рамках взаємодії з компанією 1+1 та її благодійним проектом «ТСН-Допомога», компанія МАУ розширює свою ініціативу з пільгових громадських перевезень, забезпечуючи переліт не тільки хворим дітям, але й відважним воїнам АТО, що зазнали тяжких поранень та потребують лікування в закордонних клініках.

Метою співпраці є надання можливості для транспортування на лікування поранених учасників АТО, їх реабілітацію та оздоровлення, а також залучення громадськості до участі в соціально важливих благодійних проектах шляхом висвітлення діяльності сторін у ЗМІ.

mau-na-sajt_2