logo-mary-kay

У світі не так багато компаній, які по праву можуть пишатися такою ж багатою спадщиною як компанія «Мері Кей». Те, що починалось з ділових якостей Мері Кей Еш і її величезного бажання допомогти жінкам досягти успіху в житті, перетворилося в одну з найбільших косметичних компаній, яка працює за методом прямого продажу.

Продукція «Мері Кей» представлена більш ніж в 35 країнах світу, а сама компанія є власником понад 1200 патентів на інноваційні продукти, технології та упаковки.

«Мері Кей» втілює мрію про жіночий бізнес, який надає безмежні можливості для росту.

Cоціальна відповідальність компанії

У своїй філософії засновниця компанії Мері Кей Еш керується “Золотим Правилом”: стався до інших так, як хочеш, аби ставились до тебе.

Таким чином, коли проблема захворювання на рак стала особистою для Мері Кей Еш, забравши життя її чоловіка і поставивши під загрозу життя знайомих, жінка вирішила зробити все від неї залежне для пошуку ліків. У 1987 було створено Фонд, основні фінанси якого направляються на дослідження раку.

Благодійні проекти, підтримувані «Мері Кей» по всьому світові, спрямовані на просвітницьку діяльність із запобігання раку молочної залози, на проведення превентивних заходів щодо запобігання домашньому насильству та подолання його наслідків, на допомогу дітям-сиротам як невід’ємній частині життя жінки.

2016.07.21-certificate-Mary Key-с-подписью

Компанія надала фінансування на суму 278 223 грн. ($11 737,04)

2015 – 2016

Документи

Для багатьох жінок діагноз «Рак» стає шокуючою несподіванкою, яка має назавжди змінити життя. Проте віра в світле майбутнє – найкращий стимул рухатися вперед, будувати плани і досягати нових вершин. Завдяки програмі реабілітації від БФ «Здоров’я жінки» за підтримки «Мері Кей» жінки здобувають сили і мужність, надію і впевненість у завтрашньому дні.

Програма передбачає реабілітацію після перенесення операції з видалення раку молочної залози, подолання післяопераційних  ускладнень та відновлення захисних сил організму, а також психологічну реабілітацію жінок, що сприяє їх поверненню до повноцінного життя. Жінкам, які перенесли рак молочної залози, дуже важливо відчувати підтримку оточуючих, в тому числі й жінок, які зіткнулися з подібною проблемою, і усвідомити, що життя триває і воно прекрасне.

marykay-na-sajt