logopnp

PNP GROUP – українська компанія, що вже десятиліття надає клієнтам комплекс послуг у реалізації та обслуговуванні найсучасніших, ефективних і функціональних систем кондиціонування, вентиляції та опалення.

За час роботи компанії її клієнтами стали тисячі осіб, була надана передова техніка  сотням котеджів, десяткам офісів, тисячам квартир.

Основний принцип PNP – надійність і професіоналізм.

Cоціальна відповідальність компанії

Свої принципи компанія PNP GROUP активно демонструє і реалізує у ряді благодійних програм, які стосуються найбільш актуальних потреб українського сьогодення: матеріальна, технічна та медична допомога військовослужбовцям у зоні проведення АТО, евакуація та підтримка переселенців із зони АТО, благополуччя дітей.

pnp-group

Компанія надала фінансування на суму 259 364,46 грн. ($ 16 397,15)

2014 – 2015

Документи

Нинішня війна на території України змінила долі тисяч людей, особливо із зони АТО. Безліч сімей, залишивши в Слов’янську будинок і все майно, виїхали із зони бойових дій. Рідний дім лишали в поспіху, не маючи можливості взяти необхідні речі для дітей, не кажучи вже про свої.

Компанія доклала усіх зусиль до пом’якшення долі цих родин, сплачувала проживання та надавала терміново необхідні кошти на виживання, таким чином врятувавши 35 осіб.

Також компанія PNP провела  ремонт гуртожитку для дітей із зони АТО та долучилась до проведення свята для дітей-сиріт, дітей переселенців і дітей учасників АТО.

pnp_1

Документи

Війна. Здавалося, що про неї ми читатимемо тільки в книгах з історії. Але сьогодні ми відчуваємо її гаряче дихання, від якого намагаємося захистити своїх рідних і близьких.

Безліч людей тікало із зони бойових дій, і значна частина з них вирішили повернутись додому, як тільки хиткий мир запанував над їхніми домівками.

PNP GROUP забезпечила транспортні витрати на евакуацію жителів Слов’янська, а згодом на повернення родин до своїх домівок у мирний період.

pnp_222

Документи

Наша країна переживає випробування, з якими ніколи не стикалася. Вперше в Україні війна, вперше масово гинуть люди від рук терористів.

«PNP GROUP» не залишається осторонь та всіляко підтримує захисників нашої Батьківщини, що обстоюють нашу з вами Незалежність. Компанія допомагає найбільш доступними їй та її працівникам способами і активно співпрацює з іншими волонтерськими організаціями.

Компанія забезпечує бійців, у тому числі батальйонів «Горинь», «Карпатська січ», «Крим», «Донбас», необхідними матеріально-технічними засобами: спецодяг, аптечки, спальники, окуляри нічного бачення, кронштейни, приціли та глушники, а також ліками та продуктами харчування.

pnp_31

Документи

Зір – для когось звичний елемент життя, а для когось – мрія. І особливо гостро ця мрія постає для дітей, які тільки знайомляться зі світом.
Компанія PNP допомагає змінити долю бодай однієї дитини, забезпечуючи Контрольний огляд і протезування ока 4-річній Карині.

pnp_411