Untitled-2

ПриватБанк – один з найбільших банків України. З моменту створення в 1992 році і по сьогоднішній день ПриватБанк є лідером на банківському ринку України, займаючи  провідні позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Частка компанії складає близько чверті всієї банківської системи країни та обслуговує третину вкладів населення країни.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Ще понад десять років тому банк став одним із перших в світі, що почали використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали всесвітнє визнання, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Cоціальна відповідальність компанії

ПриватБанк – це соціально відповідальна компанія. Ще 6 років тому вона стала ініціатором створення Фонду «Допомагати просто!», основна місія якого – забезпечення простого доступу до благодійності кожному громадянину країни. Таким чином ПриватБанк забезпечує централізований збір коштів як для сиріт з дитячих будинків та інтернатів, так і для онкохворих дітей, а також постраждалим від стихійних лих, терактів та в результаті бойових дій.

ПриватБанк не тільки сам постійно вчиться чомусь новому, а й з радістю ділиться з клієнтами знаннями про те, як здійснювати подібні соціальні інновації. У банку діють освітні програми з фінансової грамотності, в яких кожен може знайти щось цікаве для себе: від школярів до підприємців.

certificate-pb

Компанія надала фінансування на суму 12 510 140,78 грн. ($468 241,08)

2015 – 2016

Документи

Наша країна переживає випробування, з якими ніколи не стикалася. Вперше в незалежній Україні війна, вперше масово гинуть люди від рук терористів.

Захищаючи Україну від російської агресії більше 7 тисяч військовослужбовців отримали поранення різного ступеня важкості. Для відновлення після поранень багатьом з них необхідні дорогі лікування та реабілітація. У рамках цієї програми ПриватБанк збирає кошти та проводить закупівлю устаткування для лікарень і військових госпіталів.

ПриватБанк не забуває про основу нашого безпечного сьогодні – Захисників незалежності України.

privatbank-na-sajt1

Документи

ПриватБанк і Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» організовує заходи, спрямовані на боротьбу з дитячою онкологією. В Україні дитяча смертність за цим напрямком захворювань – у половині випадків, у Європі ж та США близько 90% дітей можуть побороти це захворювання. ПриватБанк проводить збір коштів на закупівлю обладнання для діагностики та лікування раку в дітей, медикаментів для проведення хіміотерапії та відновлення після неї.

Рак виліковний, потрібно тільки дати шанс.

ПРИВАТБАНК-НА-САЙТ22-1