logo_RBA_ua

Зареєстроване ще з початку незалежності України ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» на сьогоднішній день залишається лідером за якістю обслуговування в українському банківському секторі.

Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надається більш ніж 2.6 мільйонам клієнтів Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на кінець березня 2016 входили 577 відділень по всій Україні.

Cоціальна відповідальність компанії

Райффайзен Банк Аваль твердо дотримується принципів відповідального ведення бізнесу в сучасному світі і формує корпоративну соціально відповідальну культуру, яка сприяє поширенню цих принципів як у самому банку, так і за його межами.

Банк проводить і підтримує ряд благодійних проектів, фондів, акцій та ініціатив, спрямованих на виведення на якісно новий рівень медичного обслуговування в Україні, особливо для дітей та військовослужбовців, на покращення життя для вихованців шкіл-інтернатів, дитячих будинків та у будинках інвалідів.

Райффайзен Банк Аваль – це бізнес із людським обличчям, адже його працівники прагнуть не тільки забезпечувати стійкі фінансові результати, але і здійснювати власний вагомий внесок, так звані соціальні інвестиції, соціальний і економічний ріст України.

^40D51E2604169A2C5E2A2BD9416437A98498C38B736A8A0196^pimgpsh_fullsize_distr

Компанія надала фінансування на суму 1 490 608 грн.($61 328,85)

2015 – 2016

Документи

«Благодійність замість сувенірів» – такого підходу дотримується Райффайзен Банк Аваль ” вже на протязі кількох останніх років, відмовляючись від подарунків клієнтам, партнерам і співробітникам напередодні новорічних свят.

Разом з тим сім’ї з важкохворими дітьми можуть отримувати необхідні консультації кращих лікарів онкологів, ендокринологів, генетиків, анестезіологів, а недоношені новонароджені з соціально незахищених сімей можуть дихати.

РАЙФФАЙЗЕН НА САЙТ_1 ру

Документи

Новорічні свята – невід’ємна частина корпоративної життя компанії? Працівники Центрального офісу Райффайзен Банку так не вважають! Тим більше, коли замість цього можна зробити кому-то найцінніший подарунок – життя.

Саме з таких міркувань співробітники банку вирішили відмовитися від святкових корпоративів, заощадивши на цьому кілька тисяч гривень.

Один день для працівників компанії – нове обладнання для дитячої лікарні «Охматдит» та ряд препаратів для хворих на рак дітей.

Один день для працівників компанії – тисячі днів, повних нової надії.

РАЙФФАЙЗЕН НА САЙТ_2 ру

Документи

Нинішній криза на Сході України не залишає байдужими багатьох, в тому числі Райффайзен Банк Аваль. Компанія передає кошти благодійного фонду, який вирішує складну гуманітарну ситуацію поряд з епіцентром подій: надає допомогу жителям буферної зони, місцевим жителям, вимушено переміщеним особам (ВПЛ), а також інвалідам і тяжкохворим.

Таким чином забезпечені базові потреби знедолених війною людей, надані харчування та гігієнічні засоби, надана індивідуальна фінансова, медична та психологічна допомога.

rajffajzen-na-sajt_3

Документи

Війна на Сході України стала звичною і малопомітною для жителів більшості регіонів України. Однак є ті, для кого ця війна – частина професії, небезпечне даний справа честі і гордості.

Райффайзен Банк Аваль не забуває про основу нашого безпечного сьогодні – Захисників незалежності України. Компанія усвідомлює ризики, яким піддаються військовослужбовці щодня і спонсорує закупівлю сучасного хірургічного обладнання для Військово-медичного клінічного центру у Вінниці. Це новітнє устаткування дозволяє ефективно стерилізувати, попередити або усунути нагноєння ран і значно прискорити їх загоєння.

Турбота про наших воїнів – запорука нашої свободи.

РАЙФФАЙЗЕН НА САЙТ_4 ру

Документи

За часів трансформаційних перетворень саме розвиток людського капіталу та формування спільноти високоосвічених конкурентоздатних професіоналів є рушійною силою відчутних змін в економіці й житті держави.

Розуміючи це та дотримуючись принципів сталого розвитку, Райффайзен Банк Аваль надав іменну стипендію одному з професорів Київської школи економіки, аби він міг присвятити весь свій час навчанню й розвитку майбутніх українських економістів світового рівня. Адже сьогодення формує наше майбутнє.

rajffajzen-na-sajt_5