Untitled-2

ПриватБанк – найбільший комерційний банк України. З моменту створення в 1992 році і по сьогоднішній день ПриватБанк є лідером на банківському ринку України, займаючи  провідні позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Частка компанії складає близько чверті всієї банківської системи країни та обслуговує третину вкладів населення країни.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. Ще понад десять років тому банк став одним із перших в світі, що почали використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали всесвітнє визнання, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різних мобільних додатків.

Cоціальна відповідальність компанії

znak_regionalniy-1

«Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування» – декламує Конституція України.

На Якісну охорону здоров’я – уточнює ПриватБанк.

Ще 6 років тому ПриватБанк став ініціатором створення Фонду «Допомагати просто!», основна місія якого – забезпечення простого доступу до благодійності кожному громадянину країни. Таким чином ПриватБанк забезпечує централізований збір коштів, який регулярно допомагає дитячим будинкам і школам-інтернатам, онкохворим дітям, постраждалим від стихійних лих або терактів, а також в результаті бойових дій.

ПриватБанк не тільки сам постійно вчиться чомусь новому, а й з радістю ділиться своїми знаннями з клієнтами. У банку діють освітні програми з фінансової грамотності, в яких кожен може знайти щось цікаве для себе: від школярів до підприємців.

certificate-pb

Компанія надала фінансування на суму 12 510 140,78 грн. ($ 31 916,14)

– 2016

Документи

Наша країна переживає випробування, з якими ніколи не стикалася. Вперше в незалежній Україні війна, вперше масово гинуть люди від рук терористів.

Захищаючи Україну від російської агресії більше 7 тисяч військовослужбовців отримали поранення різного ступеня важкості. Для відновлення після поранень багатьом з них необхідні дорогі лікування та реабілітація. У рамках цієї програми ПриватБанк збирає кошти та проводить закупівлю устаткування для лікарень і військових госпіталів.

ПриватБанк не забуває про основу нашого безпечного сьогодні – Захисників незалежності України.

ukrsibbank-na-sajt