solomia

«СолоМія» — єдина національна компанія серед лідерів чайного ринку України. Володіє сучасним високотехнологічним обладнанням з виробництва та фасування чаю, кави, макаронних виробів і продуктів швидкого приготування. Компанія займає 11% чайного ринку України і вже 22 роки успішно реалізує продукцію власного виробництва в усі регіони України.

Незмінну високу якість продукції компанії «СолоМія» підтверджено на українських та міжнародних конкурсах, а також відзначено лідерами галузі.

Так, компанія «СолоМія» є єдиною компанією в Україні, що отримала дві нагороди міжнародного конкурсу «Effie Awards», за ефективність маркетингових комунікацій, серед яких одна — золота.

«СолоМія» — єдина українська компанія, відзначена нагородою президента Шрі-Ланки – «За бездоганну якість».

Cоціальна відповідальність компанії

Регіон_Ukr

Корпоративна соціальна відповідальність компанії «СолоМія» забезпечує дотримання прийнятих зобов’язань перед акціонерами, партнерами і співробітниками. «СолоМія» ініціює ряд програм, які носять всеукраїнських характер з тим, щоб кожен громадянин України міг взяти в них участь.

Компанія бачить майбутнє країни в дітях, тож вже кілька років підтримує програми, пов’язані зі здоров’ям та розвитком дітей, а в останні роки активно надає допомогу також і ветеранам АТО.

certificate-tov-sp-solomiya-s-podpisyu

Компанія надала фінансування на суму 359 702,19 грн.  ($32 318,97)

2014 – 2015

Документи

«Соломія» в такий скрутний для України час не може залишатися осторонь та всіляко підтримує захисників нашої Батьківщини, що обстоюють нашу з вами Незалежність. Компанія допомагає найбільш доступними їй та її працівникам способами: передає власні продукти харчування до Військових комісаріатів та частин, а також БФ «Територія життя», що надає всіляку адресну допомогу Українській армії та жертвам війни і активно співпрацює з іншими волонтерськими організаціями.

СОЛОМИЯ НА САЙТ_1_ua

Документи

Наша країна переживає випробування, з якими ніколи не стикалася. Вперше в незалежній Україні війна, вперше масово гинуть люди від рук терористів.

Україну нині захищають тисячі військовослужбовців, а «Соломія» захищає їх самих. Таким чином, до Миколаївської військової частини були передані 33 бронежилети, та 100 тисяч гривень на засоби захисту для  2 батальону самооборони «Львів». Окрім того було надано продукти харчування виробництва «СолоМії».

«СолоМія» не забуває про основу нашого безпечного сьогодні – Захисників незалежності України.

solomiya-na-sajt_2

Документи

Компанія “СолоМія” закликає підтримати Збройні сили країни та виступає з ініціативою “Захисти країну – купуй українське”. Власники та колектив компанії вважають, що в момент, коли існує загроза територіальній цілісності нашої країни, обов’язок кожного громадянина України підтримати армію. Кожен покупець, що придбав чай “Батік” або “Аскольд”, зміцнив обороноздатність нашої країни – 10 копійок від продажу кожної пачки чаю були перераховані на спеціальний рахунок Міністерства оборони України.

solomiya-na-sajt_3