image description

ТОВ «Український Рітейл» керує мережею магазинів «Брусничка», а це – 101 торгова точка у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій і Полтавській областях станом на жовтень 2016 року.

Мережа працює у форматі «магазин біля дому» та впроваджує нову концепцію магазинів — фрешмаркет — це якісні та свіжі товари від перевірених постачальників за доступними цінами та високий рівень сервісу.

Cоціальна відповідальність компанії

Компанія дотримується політики соціально відповідального ведення бізнесу, усвідомлюючи, що несе зобов’язання перед суспільством, частиною якого є.

Компанія надає адресну допомогу, сприяє реалізації благодійних ініціатив фондів і громадських організацій, що діють на території присутності мережі магазинів «Брусничка».

З січня 2015 року міжнародні благодійні організації співпрацюють з торговою мережею «Брусничка» з надання допомоги вимушеним переселенцям шляхом видачі продуктових ваучерів.

На сьогодні випущено більше 75 000 ваучерів і надано допомогу понад, ніж на 100 000 000 гривень для найбільш незахищених категорій населення з тимчасово переміщених громадян. Зробити покупки за рахунок благодійних коштів можна в будь-якому магазині «Брусничка».

Визнання й підтримка загальнолюдських цінностей є одними з найважливіших елементів корпоративної культури ТОВ «Український Рітейл».

certificate-ukra%d1%97nskij-ritejl-s-podpisyu

Компанія надала фінансування на суму 192 984,35 грн. ($18 199,3)

2014

Світле безтурботне дитинство – щасливий спогад, в який можна поринати знову і знову. На жаль, для деяких дітей цей ідеал затьмарений тяжким життєвим випробуванням – боротьбою з важким захворюванням.

За таких обставин батьки часто змушені звертатися за допомогою до закордонних клінік, проте в більшості випадків грошей на таке лікування бракує. Батьки хворої дитини шукають чималі кошти у знайомих, держави, кредиторів, або ж у благодійних організацій.

«Брусничка» намагається полегшити долю хворих дітей та їх батьків шляхом співпраці з БФ «Оберіг життя». На касах всіх магазинах мережі розміщені скриньки для пожертвувань на користь хворих діток, тож кожен відвідувач може долучитись до доброї справи.

brusnichka-na-sajt