1332687066_ukrsibbank

УкрСиббанк — один з найбільших банків України, який з часу створення пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера, від національного лідера –  до члена однієї з найбільших світових банківських груп BNP Paribas.

УкрСиббанк входить до ТОП-10 найбільш стійких банків за версією фінансового порталу Мінфін, а також у п’ятірку найкращих роздрібних банків за версією журналу «Фокус». За висновками українського рейтингового агентства «Експерт Рейтинг» банк має найвищий кредитний рейтинг (uaAAА).

Близько 2 300 000 клієнтів довіряють УкрСиббанку та  отримують гідний рівень обслуговування відповідно до європейських стандартів.

Cоціальна відповідальність компанії

Регіон_Ukr

УкрСиббанк надає послуги, слідуючи найвищим стандартам етики та Корпоративної соціальної відповідальності. Банк бере участь у вирішенні соціальних проблем, у розвитку освіти і культури.

У 2016 році було створено Комітет з питань благодійної діяльності банку, який працює в трьох напрямках надання соціального захисту: допомога дітям; допомога охороні здоров’я; соціальна діяльність. Це і допомога дітям з ДЦП, і допомога людям похилого віку, і пенсіонерам тощо.

Вже кілька років банк долучається до ініціативи «Розумна благодійність», спрямовуючи на відновлення інтернатів та дитячих будинків, на лікування дітей з ДЦП кошти, передбачені на новорічні святкування і придбання подарунків клієнтам та партнерам.

УкрСиббанк є відповідальним банком, для якого основна цінність —  довіра клієнтів, над якою банк працює щоденно.

at-ukrsibbank

Компанія надала фінансування на суму 320 709,4 грн. ($15 237,89)

2014 – 2015

Людина має право бути повноцінним членом соціуму незалежно від вроджених особливостей.

Однією з найпоширеніших генетичних особливостей є синдром Дауна, що вирізняє людей простішим мисленням та світосприйняттям.

УкрСиббанк черговий рік проводить проект «Срібна монетка», спрямований на збір коштів задля підтримки процесу прийняття «сонячних» дітей до загальноосвітніх дошкільних закладів. Дана акція допомагає ще й змінити ставлення і самих батьків і сторонніх людей до «сонячних» діток.

Клієнти і співробітники банку залучаються до благодійної діяльності, і таким чином стають соціально-відповідальними у своєму повсякденному житті та бізнесі. Люди вчаться бути добрими і співпереживати чужій біді і чужим проблемам. Банк несе європейські цінності в Україну і своїм клієнтам і партнерам.

ukrsibbank-na-sajt