0f75966cee45abba42c5734703e11a81

Юрія-Фарм – міжнародна фармацевтична корпорація, яка займається розробкою та виробництвом інноваційних лікарських засобів.

Продукцію з логотипом “Юрія-Фарм” сьогодні можна побачити на кожному поверсі, у кожному відділенні, у кожній лікувально-профілактичній установі України.

За останні 18 років Корпорація освоїла випуск більше 80 лікарських засобів, близько 20 виробів медичного призначення, – всі вони користуються великим попитом і довірою лікарів. Життєво важлива продукція представлена у 35 країнах світу у більше ніж 10 000 різних медичних установах.

Cоціальна відповідальність компанії

Свій внесок у стійкий розвиток суспільства соціально відповідальна компанія “Юрія-Фарм” реалізує через високі стандарти та гарантію якості своєї продукції, збереження навколишнього середовища, а також через надання благодійної допомоги соціально незахищеним категоріям населення.

Компанія забезпечує проведення творчих майстер-класів для дітей в онкологічних диспансерах, надає гуманітарну допомогу, а також випускає ліки для терапії соціально розповсюджених захворювань.
Окремим актуальним пунктом прояву корпоративної соціальної відповідальності компанії стає підтримка військовослужбовців у зоні проведення АТО: компанія закуповує надсучасні комп’ютери для вояків і навіть вагомо долучається до придбання важкої техніки. З іншого боку “Юрія-Фарм” допомагає постраждалим в результаті військових дій на Сході України та підтримує ініціативу платформи «Люди допомагають людям» з розробки та виготовлення тренажерів для відновлення дрібної моторики рук.

tov-yuriya-farm

Компанія надала фінансування на суму 2 601 818,73 грн. ($204 658,73)

2014 – 2015

Документи

Корпорація Юрія-Фарм в такий скрутний для України час не може залишатися осторонь та всіляко підтримує захисників нашої Батьківщини, що обстоюють нашу з вами Незалежність. Корпорація намагається допомагати всіма доступними їй та її працівникам способами: забезпечує ліками госпіталі, лікарні та бригади мобільної швидкої допомоги.

Корпорація «Юрія-Фарм» передає власну продукцію в якості благодійної допомоги у зону АТО. Власними силами або за допомогою волонтерів корпорація забезпечує необхідними лікарськими засобами медичні заклади на мирній території та бригади екстреної допомоги в зоні АТО.

yuriyafarm-na-sajt