Перейти до класифікатора ЗСВ >


 • ЗСВ-Р присвоюється за:

   

  а) унесення змін до життя (технічні відкриття, усунення якоїсь проблеми, знаходження шляху подолання серйозної хвороби тощо), які позитивно вплинули на 1% і більше жителів країни одержувача ЗСВ-Р;

  б) сумарні відрахування на благодійність у розмірі $ 10 000 (відповідно до курсу НБУ на момент подання допомоги) і більше протягом року;

  в) створення у своїй країні ефективного процесу благодійності;

  г) відкриття, інші дії, які врятували від загибелі людське життя.

 • Компанії та люди, яким присвоєно ЗСВ-Р

  50588_1

  ПриватБанк – найбільший комерційний банк України. Займає лідируючі позиції за всіма фінансовими показниками в галузі. Становить майже четверту частину всієї банківської системи країни, будучи системно важливим і найбільшим ощадним спеціалізованим банком, що обслуговує третину вкладів населення країни.

  Компанія надала фінансування на суму 12 510 140,78 грн. ($468 241,08 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  agr-generation-portfolio

  AgroGeneration є одним з провідних сільськогосподарських виробників України за площею земель в обробітку, а також за операційною ефективністю. Головним напрямком діяльності компанії є виробництво зернових та олійних культур. AgroGeneration  розпочала свою діяльність в березні 2007 року. З того часу компанія сконцентрувала близько 120,000 га орних земель в Україні.  Операційна діяльність компанії повністю забезпечена сучасною технікою та інфраструктурою. Компанією керує сильна та професійна команда менеджерів із визначним досвідом роботи у аграрному секторі, яка пліч-о-пліч із високо кваліфікованими технічними та виробничими спеціалістами галузі досягає високих результатів роботи.

  Компанія надала фінансування на суму 7 400 000 грн. ($278 004,71 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  Юрия-Фарм

  Корпорація «Юрія-Фарм» завдяки унікальним властивостям препаратів, упровадженню інноваційних технологій, постійному розширенню асортименту й виробничої бази є:

        • визнаним лідером ринку внутрішньовенних препаратів;
        • одним з лідерів госпітальних продажів.

  Корпорація «Юрія-Фарм» входить до:

  • ТОП-5 найбільших вітчизняних фармацевтичних виробників;
  • ТОП-15 лідерів фармацевтичного ринку України.

  Компанія надала фінансування на суму 2 601 818,73 грн. ($204 658,73 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  logo_ua

  «ІнтерХім» — сучасне фармацевтичне підприємство, основними видами діяльності якого є виробництво лікарських препаратів, синтез фармацевтичних субстанцій і наукові дослідження. Протягом останніх років компанія входить до ТОП-10 провідних вітчизняних виробників ліків і ТОП-30 всіх виробників, представлених на українському фармринку.

  Компанія надала фінансування на суму 2 755 761,85 грн. ($126 662,22 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  logo_wog

  ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, що налічує близько 500 об’єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти у мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережі WOG CAFE і WOG MARKET.

  Компанія надала фінансування на суму 1 910 467,50 грн. ($80 482,72 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  logo_RBA_ua

  Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» (скорочена назва — АТ «Райффайзен Банк Аваль») зареєстровано 27 березня 1992 року (до 25 вересня 2006 року — Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»). Із жовтня 2005 року банк став частиною банківської групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія (із жовтня 2010 р. — Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ). Станом на 31 березня 2016 року Група РБІ володіла 68,28% акцій українського банку, Європейський банк реконструкції та розвитку — 30% акцій.

  Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються більш ніж 2,6 млн. клієнтам Райффайзен Банку Аваль через загальнонаціональну мережу, до якої станом на кінець березня 2016 року входили 577 відділень по всій Україні.

  Компанія надала фінансування на суму 1 490 608,7 грн. ($61 328,85 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  mau

  Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” – це провідна українська компанія, заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться у приватній власності.

  Основною діяльністю “Міжнародних Авіаліній України” є пасажирські та вантажні перевезення.

  До складу флоту авіакомпанії МАУ входить 39 авіалайнерів різних модифікацій, зокрема, далекомагістральні широкофюзеляжні літаки Boeing 767-300, середньомагістральні Boeing-737 Нового покоління, середньомагістральні класичні Boeing-737 (у тому числі 1 вантажний Boeing 737-300SF) та середньомагістральні Embraer-190.

  Базовим аеропортом МАУ є Державний міжнародний аеропорт Києва “Бориспіль” (КВР).

  Надійність, українська гостинність, сучасний флот, досвідчений сертифікований льотний склад та наземний персонал є запорукою успішної діяльності МАУ як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

  Компанія надала фінансування на суму 325 805,45 грн. ($55 383 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  • Документи, що підтверджують подання допомоги:

  Ferrexpo1Ferrexpo AG – міжнародна група компаній, що займається видобутком, обробкою і продажем залізної руди. Група є частиною світової металургійної промисловості, експортуючи свою продукцію у країни Європи та Азії. Компанія має власну розвинену інфраструктуру, серцем якої є три гірничо-збагачувальні комбінати Полтавщини.

  Компанія надала фінансування на суму 1 100 481 грн. ($45 670,55)

   

  biofarma_logo

  БІОФАРМА – провідне українське сучасне фармацевтичне підприємство в напрямку розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій.

  Компанія надала фінансування на суму 1 000 973,77 грн. ($46 668,05 згідно з курсом НБУ на 16.06.2015).

  dtek-logo

  ТОВ «DTEK» – стратегічний холдинг, що здійснює управління трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

  Компанія надала фінансування на суму 500 000 грн. ($38 601,73 згідно з курсом НБУ на 30.10.2014).

  solomia

  «СолоМія» – єдина українська компанія серед лідерів чайного ринку. Володіє сучасним високотехнологічним обладнанням з виробництва та фасування чаю, кави, макаронних виробів і продуктів швидкого приготування.
  Компанія займає 11% чайного ринку України й уже 22 роки успішно реалізує продукцію власного виробництва в усіх регіонах України.

  Компанія надала фінансування на суму 359 702,19 грн. ($32 318,97 згідно курсу НБУ на момент подання допомоги).

  ashan_logo

  Французький рітейлер Ашан представлений гіпермаркетами в п’яти містах України – Київ, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса.

  Компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент в наступних категоріях товарів: продукти харчування, товари для дому, меблі, побутова техніка і електроніка, товари для відпочинку, книги і канцелярія, товари для дітей, іграшки, текстиль та взуття. Все «під одним дахом» і «на будь-який гаманець» – від економічної гами до товарів категорії еліт.

  Основна мета компанії Ашан Рітейл Україна – відкрити свої концептуально нові магазини в усіх регіонах країни, надаючи привілей у співпраці українським виробникам і постачальникам, сприяти створенню нових робочих місць і поліпшенню економіки України.

  Як європейська компанія, Ашан Рітейл особливу увагу приділяє своїй корпоративній соціальній відповідальності, яка представлена у чотирьох напрямках:

  • сприяння професійному та особистісному розвитку співробітників
  • турбота про клієнта завдяки якісним, доступним та відповідальним товарам та послугам
  • бережливе ставлення до навколишнього середовища через розумне використання екологічних важелів для зменшення впливу від своєї діяльності та покращення економічних результатів
  • покращення умов життя соціуму

  Компанія надала фінансування на суму 714 263,75 грн. ($ 31 916,14 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  dermapharm

  Німецька фармацевтична компанія «Dermapharm AG» була заснована в 1991 році. Уже 20 років «Dermapharm AG» займається виробництвом медичних препаратів для лікування дерматологічних захворювань.

  Компанія надала фінансування на суму 536 574,64 грн. ($ 26 084,3 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  carlsberg_logoCarlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У Carlsberg Group працюють понад 45 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

  Компанія надала фінансування на суму 627 500 грн. ($ 24 571,64 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  • Документи, що підтверджують подання допомоги:

  vodafone_logoVodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 18 листопада 2016 Vodafone надає послуги 5 мільйонам у всіх куточках нашої країни.

  У 2016 році компанія надала фінансування на суму 882 355 грн. ($ 21 000,49 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  • Документи, що підтверджують подання допомоги:

  image002ТОВ «Український Рітейл» управляє мережею магазинів «Брусничка», розташованих у п’яти областях України: Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Полтавській та Харківській. Компанія дотримується політики соціально відповідального ведення бізнесу, усвідомлюючи, що несе зобов’язання перед суспільством, частиною якого є.
  Компанія подає адресну допомогу, сприяє реалізації благодійних ініціатив фондів і громадських організацій, що діють на території присутності мережі магазинів «Брусничка». Визнання й підтримка загальнолюдських цінностей є одними з найважливіших елементів корпоративної культури ТОВ «Український Рітейл».

  Компанія надала фінансування на суму 192 984,35 грн. ($18 199,3 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  logoPNP

  Компанія «PNP GROUP» спеціалізується в галузі надання комплексу послуг у реалізації та обслуговуванні найсучасніших, ефективних і функціональних систем кондиціонування, вентиляції та опалення.

  Компанія надала фінансування на суму 259 364,46 грн. ($ 16 397,15 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  укрсиббанк

  АТ «УкрСиббанк» зареєстроване 18.06.1990, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011.

  Банк обслуговує понад 2 300 000 клієнтів. Регіональна мережа налічує понад 400 відділень по всій Україні, мережа банкоматів – понад 1 100 АТМ.

  Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% – ЄБРР.

  Компанія надала фінансування на суму 320 709,4 грн. ($15 237,89 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

  logo-mary-kay

  Компанія «Мері Кей» – одна з найбільших компаній у світі, що займаються прямим продажем засобів для догляду за шкірою та декоративної косметики, і власник понад 1200 патентів на інноваційні продукти, технології та упаковки. Загальний об’єм продажу щорічно сягає 4 млрд. доларів у оптових цінах. Компанія нараховує понад 3,5 млн. Незалежних Консультантів з краси у понад 35 країнах світу. Українське відділення компанії «Мері Кей» було відкрито 15 листопада 1997 року.

  Компанія надала фінансування на суму 278 223,00 грн. ($11 737,04 згідно з курсом НБУ на момент подання допомоги).

 • Компанії та люди, яким планується присвоєння ЗСВ-Р

   
  Логотип Назва претендента Досягнення
  logo

  Компанія
  «МакДональдз Юкрейн Лтд»

  Здоровье
  Фармацевтична компанія «Здоров’я»
  pharmak_250
  Фармацевтична компанія «Фармак»
  Нова Пошта
  Компанія
  «Нова Пошта»
  Kernel
  Компанія
  «Кернел»
  Самсунг
  Компанія
  «Samsung Electronics»
  Київстар
  Компанія
  «Київстар»
  Покупон
  Сервіс колективних покупок
  «Покупон»
  Leoni
  Завод
  «Леоні»
  Океан Ельзи
  Музичний колектив
  «Океан Ельзи»
  Скай
  Музичний колектив
  «С.К.А.Й.»
  Филипс
  Компанія
  «Філіпс Україна»
  1plus1
  Телевізійний канал
  «1+1»
  скачанные файлы

  Корпорація
  «Оболонь»

  shell

  Компанія
  «Shell»

  logo (1)
  Комбінат
  «Запоріжсталь»
  logo
  Компанія
  «Кроно-УКРАЇНА»