ТОП-10 ПЛАТФОРМ ДЛЯ ФАНДРЕЙЗИНГУ 2017

posted in: Блог | 0

1_photo_fund

Що таке фандрейзинг?

Якісно розвинути ідею свого проекту можливо не лише завдяки маркетинговим схемам та бізнес-плануванню, а також за допомогою фандрейзингу. Зараз явище фандрейзингу набуває все більшої актуальності серед соціальних організацій та громадських ініціатив.

Фандрейзинг (fund – кошти, фінансування, raise – піднімати, збирати) – це процес пошуку та залучення нових ресурсів для реалізації проекту, або ідеї.  Такими ресурсами можуть бути інформація, час, фінансові кошти, юридичні послуги, пропозиції інших проектів.

Ключові завдання фандрейзингу полягають у пошуку потенційних донорів, налогодження із ними інформаційної підтримки, визначення основних потреб організації, або проекту та, насамкінець, поєднання організації із потенційним донором.

10 актуальних інструментів фандрейзингу 2017

  1. Causes

Сервіс для створення онлайн-кампаній для надання підтримки різних соціальних, політичних та екологічних ініціатив.

У функції сервісу входять – збір коштів, підписання петицій, привернення уваги до актуальних тем сьогодення. Causes добре інтергується із різними соціальними мережами, зокрема, із Facebook.

  1. Kickstarter

Це одна з найбільших у світі краудфандингових платформ. Ініціатор проекту може зацікавити аудиторію з різних куточків світу за допомогою декількох етапів – створення концептуального відео, опису проекту,

Якісне відео, детальний опис та візуалізація проекту допоможуть зацікавити світову спільноту у вашому проекті та отримати кошти для реалізації своєї ініціативи. Kickstarter фінансує різноманітні проекти, серед яких: технологія, видавництво, мистецтво, дизайн, музика, фотографія, фільми.

  1. GoFundMe 

Одна з найбільш ефективних платформ для збору коштів для проектів та приватних ініціатив. Особливістю цього ресурсу є те, що на ньому можна залучати кошти не лише для офіційних проектів компаній, а і для особистих справ та подій.

Користувач має змогу отримати кошти за допомогою індивідуальної кампанії (потрібно вказати основну ідею проекту), благодійної кампанії (гроші переказуються на рахунок благодійної організації раз на місяць), а також краудфандингової кампанії «Все або нічого».

  1. Спільнокошт

На платформі «Велика Ідея» втілено ефективний механізм для збору коштів на реалізацію різноманітних проектів.

Спільнокошт приймає на конкурсній основі добре продумані ініціативи від соціально активних та ініціативних громадян. Прикладами цікавих проектів на Спільнокошті є Кінофестиваль Ровер, акція «Зробимо Україну чистою», Арт-пікнік Слави Фролової, EdcampUkraine та багато інших.

Також при анонсуванні свого проекту ви маєте змогу розміщувати статті у власному блогу на сайті сервісу.

  1. Indiegogo

Популярний ресурс громадського співфінансування.

Ця краудфандингова платформа спрямована на фінансування проектів будь-якої тематики. Indiegogo не встановлює обмежень на типи та тематику проектів. Ресурс є відкритим для користувачів з будь-якої точки світу.

2_photo_fund

  1. Crowdrise

Це сервіс для онлайн збір коштів, який дозволяє створювати кампанію менш ніж за 42 секунд. Швидкий і простий у використанні, цей сайт має опції, щоб дозволити вам створити свій власний настроюється сайт. Вона також має заохочувальні програми доступні і не має будь-яких вимог мети або терміни.

Сервіс надає кошти в режимі реального часу і забезпечує збір фінансів для ідеї, які допоможуть ініціативам та проектам.

  1. GiveForward

Сервіс GiveForward відрізняється тим, що існує спеціальна служба підтримки для кожної кампанії, яка використовує свої послуги. Користувачеві платформи забезпечено мобільний зворотній зв’язок та підтримка протягом усього періоду збору коштів для проектів.

Поширюйте інформацію про вашу акцію на підтримку родини, бо друзів за допомогою інструментів платформи GiveForward. Учасники команди можуть розміщувати фотографії, ділитися новинами компанії у соцмережах та отримувати важливу інформацію платформи на email.

  1. Razoo

За допомогою цієї платформи кожен бажаючий може бути залучений у сфері благодійності. Девізом сервісу фандрейзингу є «Перемагаймо разом» на принципі щедрості та добрих вчинків. Razoo допомагає реалізовувати наступні завдання: збирати пожертви, надавати пожертви, ефективно взаємодіяти у колективі.

В якості учасників до платформи можуть бути долучені некомерційні організації, приватні особи, компанії, фонди. Кожен з учасників може скористатися відповідними інструментами для просунення свого проекту. Збирати гроші можна в онлайн режимі, без редиректів та додаткових вікон.

Комісія платформи складає 4,9 %. Мінімальна сума пожертвування складає $10.

  1. YouCaring

Ще одним безкоштовним сервісом для збору благодійних коштів є платформа YouCaring. Основні сфери фінансування – медична галузь, освіта (гранти для студентів, освітні програми), підтримка подорожей ініціатив. Юридичну сферу автори платформи вирішили не включати до категорії.

4_photo_fund

Зворотній зв’язок налаштовано зручно та мобільно, користувач матиме змогу отримати підтримку за власною електронною адресою, наявна функція прийняття міжнародної валюти.

Сервіс інтегровано із соціальними мережами – Facebook, Twitter.

  1. Fundly

Платформа Fundly оптимізована для мобільних додатків. Зареєстровані користувачі можуть розмістити інформацію про свою компанію, відео та фото.

3_photo_fund

Завантаживши безкоштовний додаток на мобільний ви матимете змогу відслідковувати новини та оновлення свого проекту швидко.

Розмір проценту за використання послуг сайту та оформлення кредитної картки для благодійних акцій – 8%. Сума, яка може зберігатися на картці – $ 50,000.

Важливим етапом у процесі фандрейзингу є формування громадської думки на користь вашої організації. Не забувайте, що ваша активна діяльність в інтернеті (соціальні мережі, форуми, блоги) дуже стимулює правильний рух цього напряму.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page