У Києві провели благодійний велопробіг проти поліомієліту

posted in: Блог | 0

У Києві в неділю, 26 червня, відбувся благодійний велопробіг під гаслом «End polio now» («Зупинимо поліо зараз»).

«Більшість противників вакцинації від поліомієліту формують свою думку на страхах. Ми плануємо низку інших акцій, щоб поінформувати усіх, хто ще не знає, що вакцинація є важливою складовою у боротьбі із поліомієлітом», – розповів «Радіо Свобода» один із організаторів велопробігу і голова національного комітету «Поліо Плюс» в Україні, «Ротарі Україна» Сергій Завадський.

Головною метою акції, за словами учасників, є привернення уваги до проблеми поліомієліту в Україні та збір коштів на глобальну боротьбу за повне викорінення хвороби у світі.

Захід пройшов за ініціативи міжнародного руху Ротарі Інтернешнл (Ротарі в Україні), Національного комітету «Поліо Плюс» Україна, благодійної фундації «відкриті серця України» та організації «Батьки за вакцинацію».

У квітні координатор оцінки реагування на спалах поліомієліту в Україні Патрік О’Коннор заявив, що передавання вірусу поліомієліту в Україні, найімовірніше, припинилося. Висновки моніторингова місія міжнародних експертів зробила на основі шестимісячної оцінки ситуації в Україні.

Про спалах поліомієліту в Україні стало відомо у серпні 2015 року. Загалом відбулося три раунди вакцинації проти цієї хвороби.

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page