Компанія WOG отримала Знак Соціальної Відповідальності

posted in: Прес-центр | 0

Тук-тук, тук-тук – так б’ється серце.

Серце – це мотор людини. А Віра – то її пальне.
d912d88e70e12d62d2460d3bbec86ae5da25f83b_sm

Віра в те, що разом ми зможемо зробити добру справу. Так, уже шість років поспіль триває благодійна акція «Пробіг з вірою в серці» – пробіг задля життя. Тисячі людей щороку беруть  участь у пробігу заради життя маленьких пацієнтів кардіологічних лікарень і відділень.

В Україні щороку народжується 7000 дітей з уродженими вадами серця, і 95% з них житимуть і вестимуть повноцінне життя за умови вчасних діагностики й лікування. Саме тому компанія WOG, найбільша монобрендова мережа заправних станцій в Україні, чиї багатофункціональні пункти обслуговування можна знайти на всіх транспортних артеріях країни, обрала основним напрямом своєї благодійної діяльності розвиток кардіологічного лікування в Україні.

Не секрет, що в більшості лікарень стоїть застаріле обладнання чи його взагалі немає. А як це вирішити в умовах кризи та корупції на всіх рівнях виконавчої влади, якщо фінансування просто не доходить до місця призначення? Або ж суми, що виділяються, після розподілення по всіх лікарнях стають надто малими для реальних модернізацій?

Щлях один – профінансувати та проконтролювати закупівлю нового, сучасного обладнання самостійно.

Наприклад, як це зробила компанія WOG у рамках вищезгаданого проекту «Пробіг з вірою в серці», долучивши до збору коштів автомобілістів – клієнтів мережі WOG.

464e7064b8429166bfa349cc765b20da5444315e_sm

Або ж у рамках власного проекту «Дорога до серця», покликаного забезпечити фінансування закупівлі найнеобхіднішого сучасного обладнання для операцій та діагностики. Це можуть бути як вітальні монітори, що дають можливість оперативно відстежувати стан пацієнта під час операції, так і апаратура, що забезпечує циркуляцію крові в тілі оперованого. Наразі триває дванадцята акція в рамках проекту «Дорога до серця»: компанія WOG збирає кошти на закупівлю апарата штучної вентиляції легенів, а також набору інструментів для ендоскопічного проведення операцій, що дасть можливість робити операції майже неінвазивним методом у Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії.

Чи, можливо, лагодячи серця конкретних діточок, як це було з Варею Юшковою, Настусею Зверєвою, Алісою Степаненко, Наталією Ісаченко, Вікою Слюсаренко й Настунею Бакун, у яких не закрилась артеріальна протока. Люди з відкритою артеріальною протокою рідко коли живуть без операції  більше 25 років. Сучасні технології дають можливість зробити лише одну, неінвазивну ендоскопічну операцію й за лічені дні закрити протоку за допомогою коштовного імпланта-оклюдера. І компанія WOG фінансувала встановлення такого імпланта шістьом маленьким українцям.

Підбиваючи підсумок, варто зазначити, що, якщо компанія обирає для себе конкретний напрям благодійної діяльності, якщо вона живе нею та інтегрує її у свої сервіси, вона досягає дійсно вражаючих результатів у цьому напрямі.

З теплом у серці вручаємо компанії WOG Знак Соціальної Відповідальності.^051C17B2BB5D848B0D59654E73037852A4E38EB46C0C4E1895^pimgpsh_fullsize_distr

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page