Зірки – дітям

posted in: Блог | 0

Відбулося завершення Благодійного проекту аукціону, який допоміг зібрати 360 тисяч гривень. Сам аукціон пройшов у готелі Hilton Kyiv 9 жовтня 2015 року, це був третій благодійний аукціон, на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Аукціон є ініціативою готелю Hilton Kyiv, Благодійного фонду “Відкриті серця” та Центру в рамках глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності.

На зібрані кошти вдалося не тільки відновити роботу апарату ультразвукової діагностики в Центрі, а й придбати для нього кардіологічний датчик Philips S5-1.

Цей аукціон став третім в ряду благодійних подій, що відбулися в готелі Hilton Kyiv на підтримку Центру. Перший Благодійний аукціон «Мистецтво дарує життя» було проведено 17 вересня 2014 року, він допоміг придбати сучасний апарат для моніторингу найменших змін і відхилень від норми у пацієнтів. За підсумками другого Благодійного аукціону вдалося придбати апарат штучної вентиляції легенів.

image_4-e7718214e7

Участь у аукціоні взяли провідні українські художники. А також були виставлені роботи молодих, але перспективних художників, знаменитостей і керівників компаній, які виявили своє бажання підтримати благодійну подію, заради сотень маленьких пацієнтів Кардіоцентру.

Источник: Cardio

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page