рЕволюція світогляду та ЗСВ побували на Закарпатті

posted in: Прес-центр | 0

3-ого та 4-ого серпня ми презентували наш проект Знак Соціальної Відповідальності в рамках всеукраїнського туру «рЕволюція Світогляду» у Мукачеві та Ужгороді, на Закарпатті.

Закарпаття це за Карпатами. За цим природнім хребтом, що відділяє ці затишні долини від іншої частини України. За цим хребтом, завдяки якому в Закарпатті сформувались свої, відмінні від іншої України звичаї, поведінка та культура. Бо то є інша історія.

Протягом багатьох століть  територія Закарпаття входила до складу Угорського королівства, Османської  імперії, Австрійської імперії, Австро-Угорщини та Чехо-Словаччини, що визначила її культурно-історичний спадок – територія сповнена  замками і сторожовими вежами. І люди інші. Люди в яких в крові терпіння та усвідомлення на генетичному рівні що все що є – все минає. І все змінюється. І що за нас та наш добробут відповідальні ми самі. Потроху та помалу, але самі.

Приїжджаючи до Закарпаття ми наче потрапили в іншу, трохи казкову країну. Наче все те ж саме, але трохи інше. Наче ми приїхали до українців які вже живуть в Європі. Вони трохи чопорні, трохи пуритани, але живі і відкриті до людей. В їх очах палає вогник душі. Душі, яка чує, яка бачить. Душі, яка знає що створити Омріяну країну можна тільки разом. Починаючи з себе. З своєї власної соціальної відповідальності. З стимулювання власним прикладом своїх близьких, своїх колег, компанію в якій працюєте бути соціально відповідальними.

Щиро вдячні Закарпаттю за гостинний прийом, за повні зали на зустрічах, за палаючі очі, за розуміння та натхнення нас продовжувати нашу справу!

З радістю повернемося сюди восени у наступному турі «рЕволюції Світогляду».

Якщо ви помітили помилку, будь-ласка, виділіть її та нажміть Ctrl+Enter, щоб відіслати редактору.

ПоділисьShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page